2726
عنوان

بچه ها بدون آرایش یا با آرایش +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4581 بازدید | 384 پست

واقعا متولد ۷۷؟؟؟؟؟😐😐 با ارایش خعلی بهتری حالا ن غلیظ ولی کلا با ارایش خعلی فرق میکنی

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عکس آخر که مانتوت سفید بود ! البته چون شال سرت بود حدس زدم مانتو باشه ... حالا نمیدونم مانتوت بود یا ...

سفید نیست عزیزم سبز کم رنگه نمی‌دونم گلی از این پارچه جدیداس خیلی لخته

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
2728
سفید نیست عزیزم سبز کم رنگه نمی‌دونم گلی از این پارچه جدیداس خیلی لخته

اووووووکی ممنوووونم 😚😚😚😚

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

استارتر ظرفام مونده بزار

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

عکسی نیست که😕

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
واقعا متولد ۷۷؟؟؟؟؟😐😐 با ارایش خعلی بهتری حالا ن غلیظ ولی کلا با ارایش خعلی فرق میکنی

اره عزیزم چند میخوره؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

استارتر بدون آرایش بامزه ای ولیییییی با آرایش خیلی قشنگ میشی

2706