2410
2553

.بزنید اینجا..یکی ازدوستام افغان هستن.چندهفته پیش عروسیش بود.این آهنگو انتخاب کرده بود واسه رقص دونفره ش😁منکه خوشم اومد...اگه دوس داشتین گوش کنین.یااگه آهنگ قشنگ(افغانی) دیگه ای میشناسین معرفی کنین😘

این سومین کاربریمه😅😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ما تو روستامون افغانی زیادی  از بچگی مثلا همدیگه رو می‌شناسیم عروسی‌اش نم دعوتیم  ولی غذاشون هر کار میکنم دلم نمی‌کشه  شب عینک آفتابی میزدن می‌رقصید. مث فرفره.. البته دوستداشتم عروسیاشونو... مامانم اینا ک میرفتن غذام  ی بار خوردن  با دست میخوردن یه تشتم سالاد توش بود یه کترم داشتن آب میخوردن... حالا افغان های سایت بهتون برنخوره مال روستای ما اینجور بود شاید بقیه جاها فرق کنه

2714
ببخشید شما فیلم هندی هم نگاه میکنید؟اگه نگاه میکنید لطفا یه فیلم عاشقانه بهم معرفی کنید اگه تو مایه ...

اره بالییوودیم

فیلم عاشقی ۲ رو ببین محشره

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
ما تو روستامون افغانی زیادی  از بچگی مثلا همدیگه رو می‌شناسیم عروسی‌اش نم دعوتیم  ولی غذاش ...

نه.دوست من اتفاقا عروسیش خیلی باکلاس بود.دومادم تابعیت فنلاند داشت.خیلی همه چیزشون خوب بود🤩

این سومین کاربریمه😅😅😅
ما تو روستامون افغانی زیادی  از بچگی مثلا همدیگه رو می‌شناسیم عروسی‌اش نم دعوتیم  ولی غذاش ...

احتمالن اونا مال ی منطقه خاص بودن

ی روستا هم هست سمت آشخانه ترکمن هستن کل خانواده یا حتا عروسیاشون هر چند نفر یه سینی بزرگ غذا میزارن همه باهم تو همون میخورن بدون قاشق و با دست

همسرم دلیل من است. 💜🌱