2703
2553
عنوان

عذاب وجدان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 33 پست

الکی کوفت خود نکن

نووووش جوووونت

تجربه شد برات

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هنوز اسم این بیماری که میری خریدمیکنی بعدپشیمون میشی وعذاب وجدان میگیری کشف نشده،،منم همینطورم،،دیشب یه شال صورتی خریدم الان پشیمونممم😢نه بخاطرپولش،،بخاطر رنگش ک گفتن بت نمیاد... حالا تو ناراحت نباش فدای سرت اگراین غذارونمیخریدی جای دیگه خرجش میکردی بیخیال☺

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
آخه از دیروز ۲۰۰ تومن زدم زمین نمیدونم چرا عین آدم نمیتونم با پول برخورد کنم الان دوباره کارتم چیزی ...

خب دیگ از این‌کارت درس بگیر پولتو حروم‌نکن 

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
خب دیگ از این‌کارت درس بگیر پولتو حروم‌نکن 

درس نمیگیرم آدم نمیشم من همیشه کارتم رو خالی میکنم

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
۶۰ تومن یه اکبر جوجه و دوغ 😭😭

چقدم ک من بدم میاد از اکبرجوجه..ولی نوش جونت

حالااینکه خوبه،،صوفی شیراز دمپخت میده ۶۸هزارتومن

سفره خونه پرهامی ک دمی‌گوجه هاش بالای ۱۰۰ هزارتومنه😐

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2714
درس نمیگیرم آدم نمیشم من همیشه کارتم رو خالی میکنم

از تجربه بقیه عبرت بگیر. نزار یجا لنگ ۵۰تومن بمونی بعد هی حسرت بخوری

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
چقدم ک من بدم میاد از اکبرجوجه..ولی نوش جونت حالااینکه خوبه،،صوفی شیراز دمپخت میده ۶۸هزارتومن سفره ...

وا مگه گوجه از طلا میریزن 😂😂 الان پشیمونم واقعا 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
برعکس من🤣

آفرین چی کار میکنی ؟؟ چه طور جلوی خودت رو میگیری ؟؟ البته من الان خیلی بهتر شدم ولی بازم گند میزنم 

آفرین چی کار میکنی ؟؟ چه طور جلوی خودت رو میگیری ؟؟ البته من الان خیلی بهتر شدم ولی بازم گند میزنم&n ...

نمیدونم چطور ولی اصن خدج الکی ندارم الان دوماهه ۹۰۰ تو کارتمه هنوز هستش بااینکه همش بیرونم فقط پول کرایه درمیارم ازش خخ خسیس نیستم خرج الکی ندارم ی غذا بخوری بیرون

با پولش میشه تو خونه چهارنفرغذا بخورن خخ

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2706