1373
1341
عنوان

عذاب وجدان گرفتم

312 بازدید | 33 پست

از دانشگاه اومدم خونه دیدم مامانم غذا چیزی درست نکرده منم گشنم بود همون موقع از بیرون غذا سفارش دادم الان خیلی پشیمونم چون هم گرون شد هم خیلی عالی نبود خوب بود 

کاش این کارو نمیکردم 

دیگه شده

بیخیال

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379

😐

٣٠ تير من اومدم خونه، خسته و نا اميد، تنها تو خونه بودم يكم در و ديوار و نگاه كردم، يهو پر شدم، پر از خستگى، پر از نااميدى... يهو بلند شد، هرچى دم دستم بود پرت كردم ، داد زدم از ته دلم جيغ زدم، وايسادم وسط خونه، نگاه دور و برم كردم چند دقيقه، يك، دو، سه! افتادم رو دو زانو، گريه كردم، التماس كردم، گفتم خدايا خستم، داغونم، نگاهم كن، تو رو به حضرت فاطمه قسم... گوشيم زنگ ميخورد پيام ميومد جواب نميدادم، خوب گريه كردم خالى شدم ، چندماه ميشد كه شكست خورده بودم اما نميتونستم فراموش كنم،اميد نداشتم، انگيزه نداشتم. بلند شدم اشكامو پاك كردم🤦🏻‍♀️ صورتمو شستم و يه آرايش آروم كردم، ديگه هيچكس نميفهميد چند دقيقه پيش داشتم ميمردم! گوشيم داشت خودشو ميكشت جواب دادم. دوستم بود، گفت اين پسره خيلى خوبه لج نكن، گفتم من نميخوام با كسى باشم، گفت خب باشه بيا بريم خودمون دوتايى بيرون، گفتم باشه، رفتم بيرون.... دوستم دروغ گفته بود، پسره هم بود، و اون شد شيرين ترين دروغ زندگيم، من دوباره پا گرفتم، دوباره اعتماد كردم، برام دعا كنين باز نشكنم🥺
1376
1288

الکی کوفت خود نکن

نووووش جوووونت

تجربه شد برات

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند

هنوز اسم این بیماری که میری خریدمیکنی بعدپشیمون میشی وعذاب وجدان میگیری کشف نشده،،منم همینطورم،،دیشب یه شال صورتی خریدم الان پشیمونممم😢نه بخاطرپولش،،بخاطر رنگش ک گفتن بت نمیاد... حالا تو ناراحت نباش فدای سرت اگراین غذارونمیخریدی جای دیگه خرجش میکردی بیخیال☺

عمه بلقیس به همه چیز کار داشت..به اینکه دختر همسایه تازگی‌ها زیر ابرویش را برداشته، به اینکه زن مطلقه‌ای که طبقه‌ی دوم زندگی می‌کرد بعد از نیمه شب برگشته، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه‌پوشیده...عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه‌ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند. هرکس حرکتی می‌کرد که با عرف و سنت‌های او‌ نمیخواند لبش را می‌گزید و روی گونه‌هایش میزد اما هیچ پاسخ صریحی برای رد آن نداشت..اگر خیلی به چالش میکشیدی‌اش و ثابت می‌کردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده،فامیل‌ها و همسایه‌ها چی فکر می‌کنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری می‌کنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم‌تر است.."عمه بلقیسی" فرهنگ غالب کشور ماست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس‌ها داعیه‌دار فرهنگ وشرافت و نجابت و همه چیزهای اینجوری هستند..عمه بلقیس نباشیم
1339