2410
2553
عنوان

سید ها ، سادات های گل عیدتون مبارک.بیاید به ماهم عیدی بدید.

| مشاهده متن کامل بحث + 3493 بازدید | 53 پست
یکم امیدوار شدم😂😂😂 نگاه کردم توی تقویم عید سعید فطره،ولی نمیدونم ربطش ب سادات چیه😂

بابا غدیر هس فطر که گذشت😂😂😂😂 غدیر عید سادات هس به ولایت رسیدن حضرت علی عس خیلی روز مهمی هس براشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شجره نامه داریم

عزیزم شما که بارداری و نزدیک زایمانتم هست برای من سر زایمانت دعا کن تا سال دیگه عید غدیر انشالله خدا دامن منم سبز کنه.

دامن همه منتظر هارو

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
عزیزم شما که بارداری و نزدیک زایمانتم هست برای من سر زایمانت دعا کن تا سال دیگه عید غدیر انشالله خدا ...

چشم عزیزم حتما❤خدا انشالا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
شجره نامه داریم

یعنی چی مثلا از اجداد و نسل ها به دستون رسیده که بفهمید سید هستید 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2714
اها مرسی گلم،یعنی‌نگم‌ روزت مبارک؟؟

نه  

همین بگید عیدتون مبارک.

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
تورو خدا منو خانوادمو دعا کنین 

چشم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
تو رو خدا بم نخندیا،ولی یعنی چی عید ساداته؟مگه چه منایبتیه،بعد باید به کسی که سیده چجور تبریک گفت

عید غدیر خم عید سادات و سیدهاس معمولا توی فامیل هر کی سید باشه توی عید غدیر میرن دیدنش

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

إن شاء الله ظهور آقامون

إن شاء الله شفای همه مریض ها

إن شاء الله آمرزش همه رفتگان

إن شاء الله سبز شدن دامن همه منتظرا

إن شاء الله خونه دار شدن مستاجرها

إن شاء الله ازدواج همه مجردها

إن شاء الله آزادی همه زندانی های بی گناه

إن شاء الله روزی پربرکت و حلال

إن شاء الله زیاد شدن محبت بین خانواده ها

إن شاء الله عاقبت به خیری همه مون

و خدایا از ما راضی باش ما رو به راه راست هدایت کن اگر مال شبهه ناک قراره بیاد تو زندگیمون به عجز و ناله هامون نگاه نکن قطع اش کن اگر چیزی به صلاحمون نیست قسمتمون نکن خدایا خودت اون دنیای مارو بساز عاقبتمون رو ختم به خیر کن

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
2706