1373
1341
عنوان

سید ها ، سادات های گل عیدتون مبارک.بیاید به ماهم عیدی بدید.

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 52 پست
مگه امروز عید ساداته؟دوست پسر من سیده،چه تبریکی بکم بش؟!!!

فرداس

یه هفته اس من ومامانم داریم خونه تمیز‌میکنم😣😣😣😣

ولی ارزش داره واسه عیده😍

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
از کجا می فهمید سید یا سادات هستید 

شجره نامه داریم

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
تو رو خدا بم نخندیا،ولی یعنی چی عید ساداته؟مگه چه منایبتیه،بعد باید به کسی که سیده چجور تبریک گفت

خخخ منم مشکل تورو دارم 😂😂

خدایا شکرت واسه عشق و علاقه ای که بین من و عشقم وجود داره 😍😍😍😍🙏🙏🙏 و هر روز بیشتر و بیشتر میشه💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
تو رو خدا بم نخندیا،ولی یعنی چی عید ساداته؟مگه چه منایبتیه،بعد باید به کسی که سیده چجور تبریک گفت

عزیزم عید غدیر خم یکی از اعیاد مسلموناس

این روز رو همه مسلمونا جشن میگیرن ولی بیشتر بین سیدا هستش

سفره عید میندازن خونه هم میرن افراد عادی خونه سیدا میتونن بیان عیدی بگیرن چون‌تبرک داره عیدیشون

و کلا به سیدا تبریک میگن

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   
لطفا من و خانوادمم دعا کنید😢

به روی چشم اگه لایق باشم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

عید غدیر خم هست دیگه

به ولایت رسیدن مولا علی ع هست..

میگیم عیدتون مبارک

همین

خدایا خداوندا ببخش و عطا کن به همه مردمان نیک سرشت روی زمین :سلامتی،خوشبختی،ثروت،اولادصالح،آرامش،عاقبت بخیری" چراکه بخشنده ای مهربانتر از تو نیافتم معبود نورانی من.دوستت دارم.مرا ببخش.مچکرم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
1376
یکم امیدوار شدم😂😂😂 نگاه کردم توی تقویم عید سعید فطره،ولی نمیدونم ربطش ب سادات چیه😂

بابا غدیر هس فطر که گذشت😂😂😂😂 غدیر عید سادات هس به ولایت رسیدن حضرت علی عس خیلی روز مهمی هس براشون

خدایا شکرت واسه عشق و علاقه ای که بین من و عشقم وجود داره 😍😍😍😍🙏🙏🙏 و هر روز بیشتر و بیشتر میشه💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
شجره نامه داریم

عزیزم شما که بارداری و نزدیک زایمانتم هست برای من سر زایمانت دعا کن تا سال دیگه عید غدیر انشالله خدا دامن منم سبز کنه.

دامن همه منتظر هارو

خدایا خداوندا ببخش و عطا کن به همه مردمان نیک سرشت روی زمین :سلامتی،خوشبختی،ثروت،اولادصالح،آرامش،عاقبت بخیری" چراکه بخشنده ای مهربانتر از تو نیافتم معبود نورانی من.دوستت دارم.مرا ببخش.مچکرم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
1226
عزیزم شما که بارداری و نزدیک زایمانتم هست برای من سر زایمانت دعا کن تا سال دیگه عید غدیر انشالله خدا ...

چشم عزیزم حتما❤خدا انشالا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
شجره نامه داریم

یعنی چی مثلا از اجداد و نسل ها به دستون رسیده که بفهمید سید هستید 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قورباغه رو تخت طلایی هم بنشونی آخر میپره تو مرداب این دقیقا حکایت بعضی هاست ...تیکر تولد گلم پسرم نیکان جون 
اها مرسی گلم،یعنی‌نگم‌ روزت مبارک؟؟

نه  

همین بگید عیدتون مبارک.

1339