2733
2734

عزیزم باید ۱۸۰ میذاشتی.

تهویه رو هم میزدی.

مارک توسترت چیه؟ 

وسط پخت سر میزدی

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون برای فر هست برای اون باید ده تا بیست درجه کمتر کنی

بسته ب دستگاهت ک دماش چجوریه

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

خب پس دما رو زیاد زده بودن توی دستورتون من با فر ۲۰۰ درجه میپزم همیشه

حالا با ۱۸۰ امتحان کن 

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
2738
خب پس دما رو زیاد زده بودن توی دستورتون من با فر ۲۰۰ درجه میپزم همیشه حالا با ۱۸۰ امتحان کن 

عزیزم شما از کدوم دستور درست میکنی؟

خراب نمیشه.

نیم ساعت قبل هم گرم میکنی با 200درجه؟

عزیزم شما از کدوم دستور درست میکنی؟ خراب نمیشه. نیم ساعت قبل هم گرم میکنی با 200درجه؟

بله

دستورشم الان میذارم

بله دستورشم الان میذارم

خدا خیرت بده خیلی گلیییی.

دستور ماریا قناد هم شیر داره قبلا با فر درست کردم خوب شد با اون تستر یه دستور دیگه خراب دراومد بااینکه خیلی دقیق و به گرم بود

نون  خامه ای 

مواد لازم برای خمیر پایه

آرد 140 گرم 

آب 250 میلی لیتر

کره یا روغن جامد  75 گرم

تخم مرغ  4 عدد

نمک یک پنسه

طرز تهیه:

اول کار فر رو با دمای 200 درجه روشن میکنیم تا کامل داغ بشه

اب رو بهمراه کره و نمک در طرفی میریزیم و روی حرارت میزاریم،اگه برای شیرینی استفاده میکنید 30 گرم معادل دوقاشق شکر هم بریزید

به محص اینکه از زیر شروع به ریزجوش کرد ارد الک شده رو یکباره داخلش میریزیم و حرارت رو خاموش میکنیم و هم میزنیم تا بصورت گلوله جمع بشه،اصصصلا اجازه ندید آب تبخیر بشه و سریع حرارت رو خاموش کنید

خمیر رو داخل طرف دیگه قرار میدیم تا کمی خنک بشه

تخم مرغهارو در طرفی میشکنیم و هم میزنیم تا از هم باز بشه و کم کم به خمیرمون اصافه میکنیم و بعد از هر بار اضافه کردن کااااملا  به خورد خمیر میدیم

در نهایت خمیر کاااملا براق و کشدار میشه،بکینگ پودر و وانیل ،از هر کدوم 1/8قاشق چایخوری اضافه میکنیم،(وانیل برای شیرینی فقط)اگه نونهارو برای غذا خواستید اضافه نکنید

داخل قیف میریزیم با ماسوره دلخواه،سینی رو خیلی کم چرب میکنیم یا کاغذ روغنی میندازیم،بعد مواد رو با فاصله شکوفه میزنیم،و 45 دقیقه داخل فر میپزیم،یک ربع آخر،بعد از پف کامل نونها، بهتره درجه رو به 160 برسونیم تا مغز پخت بشن.

در صورتیکه بخایم برای غذا استفاده کنیم،میشه بجای آب از شیر استفاده کرد

بعد از پخت از فر بیرون میاریم و ی سوراخ کوچیک رو هر کدوم ایجاد میکنیم تا بخارش خارج بشه،و بعد از خنک شدن با #خامه فرم‌گرفته دلخواه پر میکنیم.

خدا خیرت بده خیلی گلیییی. دستور ماریا قناد هم شیر داره قبلا با فر درست کردم خوب شد با اون تستر یه د ...

این با فر هست البته

با اون بیست درجه کم کن

نوش جونتون😋

کلا با دستور من فرق داره و اردش بیشتره.مرسی گلم برات دعا میکنم

ممنونم عزیزم تشکر😍

من دو سه تا دستور امتحان کردم این از همه بهتر شد

2706