2726

هرسال محرم که میرسه زود میرسیم به تاسوعا و عاشورا. یه عده از اطرافیان سیاهپوش و درگیر نذری و احترام به این روزا با عزاراری یا با دوری از آهنگ گوش دادن و مهمونی گرفتن. 

یه عده ام غر زنان و نق زنان و گفتن این حرفا که این کارا چیه این مسخره بازیا چیه کی به کیه ما خودمون رستم داریم سیاوش داریم‌‌‌...

منم هرسال آه حسرتم بلند میشه که چرا هیچی نمیدونم. چرا حتی نمیتونم تشخیص بدم که من عزادار امام حسین هستم یا نیستم‌ 

نه نیت از جنگ و میدونم نه جملات جسته گریخته ای که از این ور اون ور شنیدم و درک میکنم‌ 

عصبانی میشم که چرا انقد سواد و مطالعه م کمه. الان بیست و هفت سالمه تنها جمله ای که هرسال توی گوشم تکرار میشه از تلوزیون و نت فقط این جنله س که امام حسین مظلوم بود. بچه هاش کشته شدن. گریه کنید به این ظلم. 

منم هرسال میگم نه دیگه ازین به بعد مطالعه میکنم. میخوام این چند روزی که به محرم مونده چندتا منبع درست حسابی رو بخونم. چنتا سخنرانی خوب گوش بدم. چون به نظرم یه واقعه خیلی بزرگ بوده که مطمینا بزرگ تر تشنگی کشیدن بوده. خیلی ساله از مجالس زنونه و نوحه های آهنگین چیزی یاد نگرفتم‌  ولی سرچ درست و بلد نیستم و منابع خوبی نمیشناسم. خواستم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اشک روان بر امیرکاروان بخون  حماسه عاشورا از مطهری بخون واقعا عالین و بهت دید بازی میده

منظورم حماسه حسینی مطهری  بود ببخشید .

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی

عزیزم ویکی پدیا بهترین منبع خیلی کمکت می کنه

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

منم دارم تو همین حیطه تحقیق میکنم ، ولی فکر نمیکنم چیز درستی دستگیرم بشه منابع نتی خیلی ضد و نقیضن ، خیلی سر در گم شدم

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2706