2726
عنوان

تنبلای نی نی سایت بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 46 پست
منم تا یک خواب بودم پاشدم ساندویچ خوردم دوباره رو تختم...

خدا قوت پهلوون   🙌

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان ما خودمونم بدتریم 😂 چی بگیم که بکار شما بیاد 😎 

کاش یکی خوده منو از تو تختم میکشید بیرون 😁

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...
خخخخخخ دیگه خودت ک میگی تنبلا بیاین از ما چ. توقعی داری، فوقش میگیم یکم جاب جا شو زخم بستر نگیری&nbs ...

😂😂🤣🤣🤣گردنم بدجور درد گرفته از صبح یه حالت خوابیدم تو نی نی سایتم

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵
من خیلی داغونم.. خودم حس میکنم افسردگی دارم.. امضامو بخون

قبلا باشگاه میرفتم زومبا،،خیلی خوب بود تو روحیم تاثیر خوبی داشت

شمام امتحان کن

😂😂 استارتر فکر کرده فقط خودش تنبله

والا نمیدونه یه داستانی هس 24ساته رو تخته 😂😂 دمت گرم  خوشم ازت اومد 😂

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

صبح که بیدار میشی اولین کارت گوشی چک کردن نباشه تختو مرتب کن صبحونه بخور بعد گوشی چک کن برای گوشیت هم الارم بذار مثلا ده دقیقه که وقتی رفتی غرق گوشی شدی یهو زنگ بزنه به خودت بیای بذاری کنار. بعد همینطور که کاراتو میکنی وسطش هی ده دقیقه ای بیا سر گوشی. مثلا نیم ساعت کار ده دقیقه گوشی ... بعد کم کم ساعت کار کردنو بیشتر کن مثلا یک ساعت کار ده دقیقه گوشی. کم کم عادت میکنی. وقتی آدم صبحشو با گوشی شروع کنه خیلی احتمالش هست که تا آخر مشغول گوشی باشه. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
والا اینا همش از بی انگیزه بودنه که از بی پولی نشات میگیره 😁

آخ گفتی,,دلم پول میخاد تا از ۷صبح برم خرید تاااا آخر شب اونم پیاده

2706