2410
2553

ما ۴ سال دوست بودیم میشه گفت دو ماه اول هفته ای دو سه روز بیرون بودیم

ولی بعد دو ماه هر روز یا من پامیشدم میرفتم سمت خونشون یا اون بیدار میشد میومد سمت من(شاغل نبودیم هیچکدوم اون موقع)

تا اینکه بعد دو سال رفت سربازی و من چند وقت ندیدمش خیلی خیلی خیلی خیلی دوران سختی بود

ولی خداروشکر تموم شد و ازدواج کردیم

غر نزن برنامه بچین برید بیرون سرکار میره؟علت کمرنگ شدنش چیه؟

یعنی چه جوری .کمی میگی عزیزم .من واقعا مغزم قفله اه .شما چه جور کنار میایی 

عزيزم به سختي😂من هنوزم كنار نيومدم فقط دارم تحمل ميكنم!! تاپيكاي قبليم هس بخوني ميفهمي چقد اعصابمو خراب ميكنه اين بشر😣😣فعلا كه مجبور شدم يكم كمتر بهش بزنگمو كمتر اهميت بهش بدم....توجه زيادي بي توجهي مياره .خودمم ميدونم كمتر بهش محل بدم ببشتر ب سمتم مياد ولي دست خودم نيس نميتونم اهميت نميدم....فعلا كه مجبور شدم ب اخلاقش عادت كنم و تحمل🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم به سختي😂من هنوزم كنار نيومدم فقط دارم تحمل ميكنم!! تاپيكاي قبليم هس بخوني ميفهمي چقد اعصابمو ...

عزیززززم چرا انقد شبیه همه شرایطمونن. منم همینم .اه تازه یه دلتنگی وحشتناک هم دارمممم. من خیلی نگرانم .هباید یه فکر اساسی کنم. 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
خب اختلاف سنیتون زیاده،بقول خودت فشار مالی هم روشه،بعدم وقتی حرف بزنه ببینه داری گیر میدی یا بدقلقی ...

خب منم فشار زیادی رومه. دلتنگش میشم منم ادمم .و 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
2720
عزیززززم چرا انقد شبیه همه شرایطمونن. منم همینم .اه تازه یه دلتنگی وحشتناک هم دارمممم. من خیلی نگران ...

من كلا گير بدم ديگه ولكن نيستم بعضي وقتا انقد گير ميدم بلاك تماسم ميكنه باز خودش درس ميكنه😆