2703
2553
اره ولی یا من دارم گند میزنم یاام تقصیر اونه .نمیدونم گیج شدم فقط میدونم هیچی خوب نیست .

اگر جدیه هدفتون کاملا بشناسش پشیمون نشی شاید اخلاقش این مدلیه بعدا تو زندگی ام ممکنه اینجوری باشه دلیل نمیشه دوست نداشته باشه ولی اگ این اخلاقشو دوست نداری فکر نکنم بری تو زندگیتم تغییری کنه یا باید تو کوتاه بیای یا اون بیشتر پیام بده 

و خدایی که به شدت کافیست❤️میشه هر کی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه 😍💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بستگی به اون آقا هم داره منو شوهرم یک سره در حال حرف زدن بودیم بعد عقد کمتر شد چون دغدغه بیش‌تر ش ...

خب اونم سرش شلوغه .ولی من یا روحی ضعیف شدم توقعم ازش بیشتره یا اون کم میزاره .میگگم دیگه نمیدونم .مثلا دیشب خیلی جدی گفتم اصلا اینجور کمه ا تباطمون میخوای تموم کنیم اره ؟.امروز دیدم خودش پیام داده ..ولی من گند زدم !خودمم حرصم گرفته عین بچه ها شدم میگم فشار زیادی رومه خیلی توجهشو میخواستم انکار دارم اشتباه میکنم بلدم نیستم چه جور رفتارمو کنترل کنم 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
2456
خب اونم سرش شلوغه .ولی من یا روحی ضعیف شدم توقعم ازش بیشتره یا اون کم میزاره .میگگم دیگه نمیدونم .مث ...

خب توام داری تند میری یکم زمان بده بزار خودش بهت پیام بده دعوا هم نکن ک سرد بشه وقتی پیام میده خوشحال باش لجبازی نکن خب سرش شلوغه بهونه گیری نکن یجوری خودتو مشتاق نشون بده بفهمه از پیام دادنش خوشحالی ن اینک دعوا کنی

اگر جدیه هدفتون کاملا بشناسش پشیمون نشی شاید اخلاقش این مدلیه بعدا تو زندگی ام ممکنه اینجوری باشه دل ...

من جدا مغزم قفل کرده این رورا .اصلا نمیدونم چیکار کنم .یه بار حرف میزنیم خوب پیش میره یه بار بد .و اره اخلاقشه دیگه انکار منم حرصم گرفته انقد که کم پیام میدیدم منم عصبی میشم دیگه همون یه باری هم که پیام میدیدم انقد غر میزنم گند میزنم ولی نمیدونم چیکار کنم اصلا دست خودم نیست 

اون چن سالشه و سرکار میره؟

نزدیک 30،اره میره .ولی بگم مشکلات مالی داره .چیزی که هست من واقعا نمیدونم باید چه جوری خودمو کنترل کنم که هم به اون امید بدم هم خودم اروم باشم انقد گند نزنم 

شایدم من گند نمیزنم اون بده .اه نمیدونم

2714
من جدا مغزم قفل کرده این رورا .اصلا نمیدونم چیکار کنم .یه بار حرف میزنیم خوب پیش میره یه بار بد .و ا ...

خوب فکراتو بکن بحث ی عمر زندگیه سر چیزای جزئی هم بحث نکنید باهاش منطقی حرف بزن بگو اگ نمیتونی بیشتر تو اوقات خالیت برام وقت بزاری من نمیتونم ادامه بدم 

البته نظر خودتم مهمه عزیزم

نزدیک 30،اره میره .ولی بگم مشکلات مالی داره .چیزی که هست من واقعا نمیدونم باید چه جوری خودمو کنترل ک ...

خب ببین اون نزدیک ۳۰

یعنی دیگه نباید ازش مثل به پسر ۲۰ ساله یا ۲۰ و خورده ای بیکار ازش انتظار داشته باشی هر دقیقه باهات حرف بزنه

بعدش هم اقایون وقتی مشکلات مالی دارن خیلی میرن تو خودشون

هدفتون ازدواجه؟

اولین دوست دخترش هستی؟

معمولا پسرایی ک اولین باره دوس میشن طرز رفتار با دختر و بلد نیستن

من به هر چی بخوام میرسم💚

ما دوست بودیم ،با اینکه تو ی شهر نبودیم،دو استان جدا،ولی با اینکه سرکار بود واسم وقت میذاشت،اس بازی،شبا هم طرح طلایی ایرانسل و فعال میکرد تا ۴صبح حرف میزدیم،الانم با هم ۸ساله ازدواج کردیم و کوچکترین مشکلی نداریم

منوشوهرم هرروز باهم بحث و دعدا داشتیم خیلی شبا با قهر میخوابیدیم.یادش بخیر ولی الان ک دارم فک میکنم ...

ن اینجوری هم نیست این یه عادت بدی داره به جاش لال میشه حرف نمیزنه اه 

ما دوست بودیم ،با اینکه تو ی شهر نبودیم،دو استان جدا،ولی با اینکه سرکار بود واسم وقت میذاشت،اس بازی، ...

همین چیزارو میشنوم که منم انقد سرش غر میزنم .خب چرا این شکلی نیست اه ان شاالله .خوشبخت باشین عزیزم 

خب ببین اون نزدیک ۳۰ یعنی دیگه نباید ازش مثل به پسر ۲۰ ساله یا ۲۰ و خورده ای بیکار ازش انتظار داشته ...

اره میگه که ازدواج .

خب من چه خاکی سرم کنم بابا دلتنگ میشم اه 

اره تا حالا نبود با کسی  انکار 

البته من که نمیدونم اینجور گفته 

ولیانق این مدت بدبین شدم .شایدم تاثیز این سایته. فقط میدونم خیلییی بد شده رابطمون .

همین چیزارو میشنوم که منم انقد سرش غر میزنم .خب چرا این شکلی نیست اه ان شاالله .خوشبخت باشین عزیزم&n ...

خب اختلاف سنیتون زیاده،بقول خودت فشار مالی هم روشه،بعدم وقتی حرف بزنه ببینه داری گیر میدی یا بدقلقی درمیاری انگیزشو از دست میده واسه حرف زدن،تو باید آرومش کنی

2706