2410
2553

من مغزم قفل کرده این روزا .از بس فشار روم بوده و دیگه نمیدونم الان مشکل چیه 

یا من لوس ام و حساس یا اینکه طرف مشکل داره .

ببنید خب ما کم حرف میزنیم. و منم هیچ مدریتی روی بحث ندارم .و اینکه اکثرا غر میزنم چرا کم هستی یا چرا مثل قبل نیستی .میدونم اشتباهه ولی دست خودم نیست خب خیلی کمتر شده ارتباطمون. 

نیایین بگین ولش کن اینو میذونم و اگه واقعا برای هم نباشیم خود به خود تموم میشه دیگه .

میخوام بدونم شما رابطتون چه جوری بود ؟

چقد باهم حرف میزدین ؟

غر میزدین یا اینکه من دارم لوس بازی درمبارم 

خب چیکارکنم اه 

اینم بگم من خیلی به خاطر کنکور روحی داغون شدم 

خب اونم خوب بود ه باهام ولی کم بود ارتباطمون. 

انقد غر ز دم و اینکه زود هم حرف بهم برمیخوره .دلم گرفته  😞😞😞😞😞

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هدفتون ازدواجه؟ 

اره ولی یا من دارم گند میزنم یاام تقصیر اونه .نمیدونم گیج شدم فقط میدونم هیچی خوب نیست .

2714

منوشوهرم هرروز باهم بحث و دعدا داشتیم خیلی شبا با قهر میخوابیدیم.یادش بخیر ولی الان ک دارم فک میکنم حتی اون قهر ها و اشتی هاهم شیرین بود.مثلا فک کن شوهرم عصبانی میشد گوشیشو میشکوند ولی چن روز بعد با خط جدید پیام میداد.

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

منکه دانشجو بودم و سرکارم میرفتم صبح صبح بخیر میگفتیم و چند تا پیام وموقع ناهاز یه زنگ یا چند تا ویام ناهار خوردی یا ن و.... شبم یک ساعت قبل خواب دوران نگدوستیمون فقط دوماه اول زیاد حرف میزدیم ولی بعدش کم شد دوران نامزدیم دوباره همونجوری بود فقط اخر هفته ها پیش هم بودیم من از سرکار میرفتم پیشش شنبه صبح میرفتم سرکار بعد از ازدواجم درروز یکی دوبار بهم زنگ میزنیم اگا سرش خلوت باشه

برسه روزی که منم تیکر بزنم

خب بستگی به اون آقا هم داره منو شوهرم یک سره در حال حرف زدن بودیم بعد عقد کمتر شد چون دغدغه بیش‌تر شد نباید خیلی هم حساس باشی

و خدایی که به شدت کافیست❤️میشه هر کی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه 😍💕
فكرميكردم فقط مال خودم اينجوريه😣 اينا اخلاقشون اينجوره بايد عادت كني همينجور ك من دارم عادت ميكنم

یعنی چه جوری .کمی میگی عزیزم .من واقعا مغزم قفله اه .شما چه جور کنار میایی 

اره ولی یا من دارم گند میزنم یاام تقصیر اونه .نمیدونم گیج شدم فقط میدونم هیچی خوب نیست .

غر زدن حتی درمورد چیز درست کلا غلطه اگه وقت داره و نمیزاره رابطتو باید تموم کنی اگرم وقت نداره که خب باید درک کنی غر زدن نداره که

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2706