1421
1389
اگر جدیه هدفتون کاملا بشناسش پشیمون نشی شاید اخلاقش این مدلیه بعدا تو زندگی ام ممکنه اینجوری باشه دل ...

من جدا مغزم قفل کرده این رورا .اصلا نمیدونم چیکار کنم .یه بار حرف میزنیم خوب پیش میره یه بار بد .و اره اخلاقشه دیگه انکار منم حرصم گرفته انقد که کم پیام میدیدم منم عصبی میشم دیگه همون یه باری هم که پیام میدیدم انقد غر میزنم گند میزنم ولی نمیدونم چیکار کنم اصلا دست خودم نیست 

.
اون چن سالشه و سرکار میره؟

نزدیک 30،اره میره .ولی بگم مشکلات مالی داره .چیزی که هست من واقعا نمیدونم باید چه جوری خودمو کنترل کنم که هم به اون امید بدم هم خودم اروم باشم انقد گند نزنم 

شایدم من گند نمیزنم اون بده .اه نمیدونم

.

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من جدا مغزم قفل کرده این رورا .اصلا نمیدونم چیکار کنم .یه بار حرف میزنیم خوب پیش میره یه بار بد .و ا ...

خوب فکراتو بکن بحث ی عمر زندگیه سر چیزای جزئی هم بحث نکنید باهاش منطقی حرف بزن بگو اگ نمیتونی بیشتر تو اوقات خالیت برام وقت بزاری من نمیتونم ادامه بدم 

البته نظر خودتم مهمه عزیزم

و خدایی که به شدت کافیست❤️میشه هر کی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه 😍💕
نزدیک 30،اره میره .ولی بگم مشکلات مالی داره .چیزی که هست من واقعا نمیدونم باید چه جوری خودمو کنترل ک ...

خب ببین اون نزدیک ۳۰

یعنی دیگه نباید ازش مثل به پسر ۲۰ ساله یا ۲۰ و خورده ای بیکار ازش انتظار داشته باشی هر دقیقه باهات حرف بزنه

بعدش هم اقایون وقتی مشکلات مالی دارن خیلی میرن تو خودشون

هدفتون ازدواجه؟

اولین دوست دخترش هستی؟

معمولا پسرایی ک اولین باره دوس میشن طرز رفتار با دختر و بلد نیستن

1401

ما دوست بودیم ،با اینکه تو ی شهر نبودیم،دو استان جدا،ولی با اینکه سرکار بود واسم وقت میذاشت،اس بازی،شبا هم طرح طلایی ایرانسل و فعال میکرد تا ۴صبح حرف میزدیم،الانم با هم ۸ساله ازدواج کردیم و کوچکترین مشکلی نداریم

منوشوهرم هرروز باهم بحث و دعدا داشتیم خیلی شبا با قهر میخوابیدیم.یادش بخیر ولی الان ک دارم فک میکنم ...

ن اینجوری هم نیست این یه عادت بدی داره به جاش لال میشه حرف نمیزنه اه 

.
ما دوست بودیم ،با اینکه تو ی شهر نبودیم،دو استان جدا،ولی با اینکه سرکار بود واسم وقت میذاشت،اس بازی، ...

همین چیزارو میشنوم که منم انقد سرش غر میزنم .خب چرا این شکلی نیست اه ان شاالله .خوشبخت باشین عزیزم 

.
خب ببین اون نزدیک ۳۰ یعنی دیگه نباید ازش مثل به پسر ۲۰ ساله یا ۲۰ و خورده ای بیکار ازش انتظار داشته ...

اره میگه که ازدواج .

خب من چه خاکی سرم کنم بابا دلتنگ میشم اه 

اره تا حالا نبود با کسی  انکار 

البته من که نمیدونم اینجور گفته 

ولیانق این مدت بدبین شدم .شایدم تاثیز این سایته. فقط میدونم خیلییی بد شده رابطمون .

.
همین چیزارو میشنوم که منم انقد سرش غر میزنم .خب چرا این شکلی نیست اه ان شاالله .خوشبخت باشین عزیزم&n ...

خب اختلاف سنیتون زیاده،بقول خودت فشار مالی هم روشه،بعدم وقتی حرف بزنه ببینه داری گیر میدی یا بدقلقی درمیاری انگیزشو از دست میده واسه حرف زدن،تو باید آرومش کنی

1394

ما ۴ سال دوست بودیم میشه گفت دو ماه اول هفته ای دو سه روز بیرون بودیم

ولی بعد دو ماه هر روز یا من پامیشدم میرفتم سمت خونشون یا اون بیدار میشد میومد سمت من(شاغل نبودیم هیچکدوم اون موقع)

تا اینکه بعد دو سال رفت سربازی و من چند وقت ندیدمش خیلی خیلی خیلی خیلی دوران سختی بود

ولی خداروشکر تموم شد و ازدواج کردیم

غر نزن برنامه بچین برید بیرون سرکار میره؟علت کمرنگ شدنش چیه؟

یعنی چه جوری .کمی میگی عزیزم .من واقعا مغزم قفله اه .شما چه جور کنار میایی 

عزيزم به سختي😂من هنوزم كنار نيومدم فقط دارم تحمل ميكنم!! تاپيكاي قبليم هس بخوني ميفهمي چقد اعصابمو خراب ميكنه اين بشر😣😣فعلا كه مجبور شدم يكم كمتر بهش بزنگمو كمتر اهميت بهش بدم....توجه زيادي بي توجهي مياره .خودمم ميدونم كمتر بهش محل بدم ببشتر ب سمتم مياد ولي دست خودم نيس نميتونم اهميت نميدم....فعلا كه مجبور شدم ب اخلاقش عادت كنم و تحمل🤐

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم به سختي😂من هنوزم كنار نيومدم فقط دارم تحمل ميكنم!! تاپيكاي قبليم هس بخوني ميفهمي چقد اعصابمو ...

عزیززززم چرا انقد شبیه همه شرایطمونن. منم همینم .اه تازه یه دلتنگی وحشتناک هم دارمممم. من خیلی نگرانم .هباید یه فکر اساسی کنم. 

.
عزیززززم چرا انقد شبیه همه شرایطمونن. منم همینم .اه تازه یه دلتنگی وحشتناک هم دارمممم. من خیلی نگران ...

من كلا گير بدم ديگه ولكن نيستم بعضي وقتا انقد گير ميدم بلاك تماسم ميكنه باز خودش درس ميكنه😆

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418