1345
1341
عنوان

من باید یه کاری کنن تا حد مرگ عاشقم بشههه

| مشاهده متن کامل بحث + 4541 بازدید | 453 پست
منه احمقم ندارم 😐😐😐

منم ک دگ تکلیفم مشخصه 😂😂

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘
بخدا منم. جدی میگم دلم پسر ته ریش دار جدی و نماز خون میخاد

ای دلم ضعف کرد😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

بخدا منم. جدی میگم دلم پسر ته ریش دار جدی و نماز خون میخاد

بچه ها ب خدا راس میگم دوسه تا دوست داره مث خودش بیاین اینجا ته ریش دارو مهربون

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘
1350
لعنتیییییییییییییییییییییییی چطوری تونستی اخهههه

هیچی بخدا هیچکاره خواصی نکردم ن ناز نه عشوه نه آرایش فقط آرومم و هیچکس ام محل نمیزارم همین میلاد و شیش ماه طول کشید تا جوابشو بدم 😂😂

Show...never tell
1376

اقا جور کن من پایم😂😂😂🙋

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
تو هم برو شاید ممد اونجا باشه!!😐😂منم با خودت ببر 

منم ببرید😭😭😭😂

ععععععععععععهههههه والا؟؟؟ ماشالا چه مهربونن😂😂جور کن واس مجردای تاپیکت

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
1226
هیچی بخدا هیچکاره خواصی نکردم ن ناز نه عشوه نه آرایش فقط آرومم و هیچکس ام محل نمیزارم همین میلاد و ش ...

حالا تو خوبه میتونی جواب بدی

من اگه یکی بم پیشنهاد بده پاچه میگیرم

هرجا سخن از مهسا است نام ممد میدرخشد
منم ببرید😭😭😭😂

بیاین بچه ها یه اتوبوس بگیرین همه باهم بیاین

تو طرفتم خیلی خفنه😂😂

ن اونام خوبن اتفاقا

شما کدوم شهری ؟؟؟؟؟؟؟

این جزیره ای ک من توشم عن توش پیدا نمیشه چه برسه به پسر ته ریش داره جذاب

1364