1373
1341
عنوان

من باید یه کاری کنن تا حد مرگ عاشقم بشههه

| مشاهده متن کامل بحث + 4541 بازدید | 453 پست

اسم برادر زادم امیر حسینه اونو میبینم یاد تو میفتم 

امروز مامانش صداش زد گفت امیرحسین من تو دلم گفتم کوفت امیرحسین😂😂😂

تو دیگه انقدر از این بشر حرف زدی من کلا زده شدم از این اسم😑

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
ن با تیپ خودم میرم اصلا این چیزا رو ندارم

کدوم چیزا ؟

تیپ خودت چجوریه؟

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
اسی از خودت عکس نمیزاری ببینیمت😊🌼🌼🌼🌼

😘😘😘فدات شم نذارم

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

❤❤😘

من تا دانشگاهش رفتم دیدمش اونم منو دید   

از جلو مغازشون بارها بارهابا تاکسی رد شدم یانصف راه پیاده شدم رد شدم

یا مخفیانه زنگ میزدم صداشو بشنوم   هنوزم مثل اونروزها خل هستم ولی کاری نمیکنم دیگه حتی نمیبینمش  

لحظه ی تولد من به همان ثانیه ای برمیگردد که تو برای اولین بار بمن گفتی "دوستت دارم"
1379
کدوم چیزا ؟ تیپ خودت چجوریه؟

روسری لبنانی ساق دست 

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘
من تا دانشگاهش رفتم دیدمش اونم منو دید     از جلو مغازشون بارها بارهابا تاکسی رد شدم یان ...

ازدواج کردی ؟

ميگم استارتر اولين بارته عاشق شدي؟؟؟

اره فک کنم🤔

روسری لبنانی ساق دست 

بابا منطورش اینه مدل لبنانی ببند

خدا من خواسته هام و ارزوهام و رها کردم و به دست تو سپردم چون تو بهترین براورده کننده ای... ولی دعا رو رها نمیکنم  ...میشه صلوات بفرستید برام حاجتمو بگیرم؟💖💖
1376
من تا دانشگاهش رفتم دیدمش اونم منو دید     از جلو مغازشون بارها بارهابا تاکسی رد شدم یان ...

واییییییی این مخفیانه زنگ زدنو رو امتحان نکردم حتما میکنم خیلی خوبه

بله ۵ساله ازدواج کردم ده سال پیش عاشقش شدم

😥😥😪

1378
واییییییی این مخفیانه زنگ زدنو رو امتحان نکردم حتما میکنم خیلی خوبه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اوووووف از دست تو😐😐

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
روسری لبنانی ساق دست 

والا من انقد ازین دخترای باحجاب این مدلی میبینم

بعد تو دلم میگم خوشبحالشون چ قشنگ حجاب دارن 

هم زیبان 

بعد با روسری لبنانی خیلی ضایس با شال قشنگه🌼🌼🌼

البت باز خودت میدونی

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
نمیدونم چرا حس میکنم برا شناخته شدن تو نینیسایت این اداهارو میای

😂😂😂 مگ کجاس اینجااا

1364