1373
1363

خیلییییی عاشقشم بشههه و اون باشه ک بیفته دنباله من نه من دنبال اوشون 

خب بسم الله بگین چ کاری خوبه ؟ تیپ ملایم بزنم تا حد ممکن خوشگل کنم عصری برم جشن هی جلوش دور بزنم ؟ 

یا خوب نیست ؟

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘

هرچی امیرحسین بگه

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  میشه دعا کنین مشکلم حل شه ممنونم ازتون

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1387
من هروقت اینکارو کردم به گوه خوردن افتادم.

چرا؟

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘
1376

حالمونو بهم زدی با این امیرحسیت تحفه😂😑😑😑😑😑

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
1226

سنگین باش و از خدا بخواه دلشو نرم کن خودش میاد اگه  زیادی دورش بچرخی تره هم برات خورد نمیکنه بی تفاوت باش نسبت بهش  و بشین ازخدا بخواه بیاد سمتت 

خدا من خواسته هام و ارزوهام و رها کردم و به دست تو سپردم چون تو بهترین براورده کننده ای... ولی دعا رو رها نمیکنم  ...میشه صلوات بفرستید برام حاجتمو بگیرم؟💖💖
امیر حسین کیه؟ 

امیرحسینو نمیشناسی؟کل سایت میشناسنش😂

کراش استارتره

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  میشه دعا کنین مشکلم حل شه ممنونم ازتون
1364