2726
عنوان

کیا خونه دار شدن و قبلا غصشو میخوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 52 پست

هنوز نامزدی .غصه میخوری بداخونه دار شدن ?!ما اصلااونموقع به فکرخونه دارشدن نبودیم والاه بعد۲۵ سال خونه دارشدیم فکرمیکنیم چه بموقع قبل از اینکه بچه ها بدن خونه بخت ازمستاجری خلاص شدیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکت باشه عزیزم منم عقدم .... مام دوست داریم خونه دارشیم .دایی من و خانمش باسختی خونه دارشدن  از دوران عقد دنبال خونه و وام گرفتن این چیزا بودن الان خداروشکر زندگیشون عالیه از صفر شروع کردن

2728
ما شش سال نامزد بودیم بخاطر خونه😢رکورد رو تو فامیل شکستیم😄😄😄

چطوری طاقت اوردی؟من دو ساله عقدم خانوادم پدرم و دراوردن از بس میگن برین..فقط دعا دعا میکنم زودتر برم خونه خودم

من مثل توام تو دوران عقد خونه خریدیم الانم داریم مقدمات عروسی و میچینیم ..منم خیلی غصه خوردم خیلی نم ...

خوشبحالتون . تبریزیم اینجا زیر450 خونه نیس وامم فوقش 150 بدن

برای خوشبختی همه دعاکنیم
خوشبحالتون . تبریزیم اینجا زیر450 خونه نیس وامم فوقش 150 بدن

تازه اینم خونه 90 متری و شخصی نیست و قولنامه ای هست هی خداااااااااااااااااا

برای خوشبختی همه دعاکنیم
چطوری طاقت اوردی؟من دو ساله عقدم خانوادم پدرم و دراوردن از بس میگن برین..فقط دعا دعا میکنم زودتر برم ...

ب سختی فرض کن دوتا استان مختلف بودیم ولی راضیم عوضش الان راحتم تو خونه خودمم خانوادمون رسمه حتما باید خونه داشته باشه طرف

ب سختی فرض کن دوتا استان مختلف بودیم ولی راضیم عوضش الان راحتم تو خونه خودمم خانوادمون رسمه حتما بای ...

برا ماهم رسمه البته به ماگفته بودن خونه میخریم بااینکه خانواده شوهرم میتونن کمک کنن اما نمیکنن میگن منظور ما اونموقع این بود که مغازشو بفروشه خونه بخره

برای خوشبختی همه دعاکنیم
برا ماهم رسمه البته به ماگفته بودن خونه میخریم بااینکه خانواده شوهرم میتونن کمک کنن اما نمیکنن میگن ...

ایشالله ک خونه دار میشید من خب خدایی خیلی کمک کردن خانوادش شوهرم از صفر شروع کرد 

2706