1373
1363
عنوان

کیا خونه دار شدن و قبلا غصشو میخوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 52 پست
ما شش سال نامزد بودیم بخاطر خونه😢رکورد رو تو فامیل شکستیم😄😄😄

چطوری طاقت اوردی؟من دو ساله عقدم خانوادم پدرم و دراوردن از بس میگن برین..فقط دعا دعا میکنم زودتر برم خونه خودم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من مثل توام تو دوران عقد خونه خریدیم الانم داریم مقدمات عروسی و میچینیم ..منم خیلی غصه خوردم خیلی نم ...

خوشبحالتون . تبریزیم اینجا زیر450 خونه نیس وامم فوقش 150 بدن

برای خوشبختی همه دعاکنیم

تازه اینم خونه 90 متری و شخصی نیست و قولنامه ای هست هی خداااااااااااااااااا

برای خوشبختی همه دعاکنیم
1379
چطوری طاقت اوردی؟من دو ساله عقدم خانوادم پدرم و دراوردن از بس میگن برین..فقط دعا دعا میکنم زودتر برم ...

ب سختی فرض کن دوتا استان مختلف بودیم ولی راضیم عوضش الان راحتم تو خونه خودمم خانوادمون رسمه حتما باید خونه داشته باشه طرف

ب سختی فرض کن دوتا استان مختلف بودیم ولی راضیم عوضش الان راحتم تو خونه خودمم خانوادمون رسمه حتما بای ...

برا ماهم رسمه البته به ماگفته بودن خونه میخریم بااینکه خانواده شوهرم میتونن کمک کنن اما نمیکنن میگن منظور ما اونموقع این بود که مغازشو بفروشه خونه بخره

برای خوشبختی همه دعاکنیم
برا ماهم رسمه البته به ماگفته بودن خونه میخریم بااینکه خانواده شوهرم میتونن کمک کنن اما نمیکنن میگن ...

ایشالله ک خونه دار میشید من خب خدایی خیلی کمک کردن خانوادش شوهرم از صفر شروع کرد 

1376

میخری نگران نباش..ماهم چندتا وام گرفتیم تا خریدیم...نزدیک 100تومن گرفتیم البته خونم 60متره  ناامید نباش جور میشه...فکر کن عروسی هم باید خودمون بگیریم کالاهارم باید خودمون بگیریم..راستی من طلاهامم فروختم برای خونه فقط حلقه دارم الان

من خیلی تو فکرش بودم خداروشکر پارسال تونستیم یه زمین بخریم فعلا که نمیتونیم بسازیم الانم تویه خونه که پدرشوهرم داده بهمون زندگی میکنیم ویلایی هستش خوبه خداروشکر راضی هستیم راحتیم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

یاد خودم افتادم هرکی خونه داشت میگفتم خوش بحالت الان خودم دارم راحت شدم...توام به زودی میرسی به اینجا همین که اراده کردین حله...بقیش و بسپر به خدا....خیلی هم قناعت کن..سخته ولی ارزشش و داره

اول که خونه نداشتیم همش غصه میخوردیم خونه بخریم بعدش یه خونه کوچیک یه خوابه خریدیم اومدیم به بچه فکر کنیم شوهرم گفت اینجا خیلی کوچیکه خودمون توش به زور جا میشیم بعدش باهزاران وام خونه بزرگ کردیم به خاطر بچه ولی بچه دار نمیشیم اتاق خواب بچه هم همینطوری خالی مونده 😑😞

1226

من همون اول نامزدی و دوستی به همسرم گفتم خونه باید بخری تو سال اول نامزدی 300 تومن داشتیم دست دست کردیم نخریدیم یه دفعه خونه خیلی خیلی گرون شد ما تو سال بعد پولمون رو دو برابر کردیم تونستیم یه خونه 70 متری تو نارمک بخریم اذر ماه پارسال خریدیم ولی خب سال 96 با این پول میتونستیم حداقل 100 متری بخریم   

حالا شما هم غصه نخور درست میشه میخرید ایشاله

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت... تیکر برای رفتن به خونه خودمه   
اول که خونه نداشتیم همش غصه میخوردیم خونه بخریم بعدش یه خونه کوچیک یه خوابه خریدیم اومدیم به بچه فکر ...

ایشالا بچه دار میشین بزودی

برای خوشبختی همه دعاکنیم
1364