2410
2553
عنوان

کیا موسیقی کار میکنم یا کردن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهان مرسی  الان شما دوره ات تموم شده دیگ فولی؟! میشه تدریسم کرد؟!

بلع تدریس میشه کرد ولی خوب یکم طول میکشه کارت بگیره من یه مدت خیلی کم تو خونه شاگرد خصوصی میگرفتم ولی رفتم تائتر دیگه اونو بیخیال شدم😂

بلع تدریس میشه کرد ولی خوب یکم طول میکشه کارت بگیره من یه مدت خیلی کم تو خونه شاگرد خصوصی میگرفتم ول ...

ایشالله موفق باشی عزیزم 

خیلی خوشحال شدم

راسی اوایل چقدر تمرین میکردی

سر مامان باباتون نخوردی؟! خخخ

2720

شما هم تمرین کن وارد بشی اوکی میشه البته من دروغ نگفته باشم پارتی داشتم بردم تائتر😇

ولی خیلی لذت بخشه واقعا تائتر کودک کار کردم تالار هنر تائتر شهر رفتم تالار وحدت هم کار کردم

ایشالله موفق باشی عزیزم  خیلی خوشحال شدم راسی اوایل چقدر تمرین میکردی سر مامان باباتون نخورد ...

من چسب کاغذی گرفتم رو فرت 12 می‌چسبوندم خیلی محکم نه ها چون صدا رو خفه میکنه بعد شبایی ک خوابم نمی‌برد تا صب کار می‌کردم تو روزا هم بدون چسب میزدم ولی اون تمرین شب باعث می‌شد دستم نرم بشه تو تابستون تا روزی 10 ساعت هم کار میکردم

2714
من چسب کاغذی گرفتم رو فرت 12 می‌چسبوندم خیلی محکم نه ها چون صدا رو خفه میکنه بعد شبایی ک خوابم نمی‌ب ...

مامانم میگه تو واسه کنکور انقد پشتکار نخواهی داشت ک تو این داری منم خودم آیندم رو تو ساز زدن و هنر میبینم چون کلاس زبان هم تافل دارم و طراحی هم سال دیگه میرسم ب بوم و رنگ و روغن زومبا هم کار میکنم ک ایشالا اونم مربی میشم😂

واسه همین اصلا واسه کنکور ب خودم زحمت نمیدم البته اینجوری فک میکنم، 😀😂

مامانم میگه تو واسه کنکور انقد پشتکار نخواهی داشت ک تو این داری منم خودم آیندم رو تو ساز زدن و هنر م ...

خب ما رشته موسیقی تو هنرستان داریم

گرافیک هم همینجور

ک فک میکنم موفق باشی 

البته اگه میخوای درس بخونی 

وگرنه هوچی

من خودم میتونم بگم تو هر چیزی یه نمه استعداد دارم 

از هنر رزمی بگیر تا کارایی خلاقیت میخاد

عکاسی طراحی معماری و نقشه کشی  برنامه نویسی طراحی وب خلااااصه همه چی خخخ 

همه کاره و هیچ کاره منم

خب ما رشته موسیقی تو هنرستان داریم گرافیک هم همینجور ک فک میکنم موفق باشی  البته اگه میخوای ...

اونا ک آره ولی خب موسیقی رو بهتره از کلاس هفتم شروع کنی منم اون موقع نمیدوستم😔