2410
2553
عنوان

کیا موسیقی کار میکنم یا کردن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۸سالمه خودم عاشق موسیقی ام  خیلی وقته میخاستم برم اما هعی عقب افتاد ساز کوبه ای دوس دارم مث ...

به نظرم برو آموزشگاه تو کلاسایی که سازهای مورد علاقت هست ، نیم ساعت بشین و کار استاد و هنرجو رو ببین .

اینطوری یه مقدار متوجه میشی که کدوم ساز به دلت میشینه

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2456
به نظرم برو آموزشگاه تو کلاسایی که سازهای مورد علاقت هست ، نیم ساعت بشین و کار استاد و هنرجو رو ببین ...

آره ولی دنبال یه آموزشگاه خوبم

با آموزشگاه خصوصی ک خود استاد میذاره

تنبک سازیه که خیلی راحت یاد میگری و دورش هم کوتاهه ولی یه ایراد داره.هدف از ساز زدن انتقال احساس به ساز و گرفتن بازخورد اونه که یک شور و حال خاصی رو به ادم میده که این در تنبک وسازهای کوبه ای وجود نداره.گیتار به دو روش  اکورد و ملودی اموزش داده میشه که معمولا کسایی که صدای خوبی دارن تعدادی اکورد یاد میگیرن و با اوازشون گیتار میزنن.ولی ملودیش خیلی خیلی سخته

من ساز های کوبه رو نمیدونم وای خودم گیتار میزنم اوایل دست چپم نابود میشد یه جوری باید بعد هر بار گیتار زدن چرب میکردم نوک انگشتانو دست راستم هم دور ناخن انگشت اشارم و دیگر انگشتان پوست پوست میشد ولی چون علاقه داشتم تحمل کردم و الان توی تائتر ها هم سنتور میزنم هم گیتار

الان 15 سالمه و از 6 سالگی شروع کردم ساز زدن رو

2714
 تنبک سازیه که خیلی راحت یاد میگری و دورش هم کوتاهه ولی یه ایراد داره.هدف از ساز زدن انتقال احس ...

چه حالب

به نظرم گیتار بهتره 

در مورد خوندن هم میشه اگه اطلاعات داربن توضیح بدین؟!

از کجا شروع میکنن 

خود مربی باهاشون همکاری میکنه یا ن 

چه حالب به نظرم گیتار بهتره  در مورد خوندن هم میشه اگه اطلاعات داربن توضیح بدین؟! از کجا شرو ...

برای خوندن باید کلاس آواز رفت از نظر من ولی من چون صدام خوب نیست بیشتر ملودی گرفتم تا آکورد ولی آکورد واقعاااااااااااا خیلی آسون تر از ملودی هستش ملودی هم آسون و سخت داره ولی حتما قطعه رومنس رو با آرپژ کار کنید اگه گیتار رفتید من خیلی ازش آرامش میگیرم ولی خوب سخته یکم😂

من ساز های کوبه رو نمیدونم وای خودم گیتار میزنم اوایل دست چپم نابود میشد یه جوری باید بعد هر بار گیت ...

چه خوب 

من ک کلا میگم برام دیره دیگ چون معتقدم هر چیو از کوچیکی شروع کنی خیلی خوبه

منم علاقه دارم اما میترسم کم بیارم نمیدونم

گیتار راحته؟!

چه مدت یاد گرفتبن چه تعداد دوره داره؟!

و هزینه اولیه گیتار چقدر میشه حدودا 

یه ساز معمولیش برای شروع

برای خوندن باید کلاس آواز رفت از نظر من ولی من چون صدام خوب نیست بیشتر ملودی گرفتم تا آکورد ولی آکور ...

بعله این اخراش دیگ خیلی تخصصی شد 😅

ایشااااالله اگه چیزی نشه من برم یه جای خوبم پیدا کنم تا ببینم چی به چیه اصن😑😐

چه خوب  من ک کلا میگم برام دیره دیگ چون معتقدم هر چیو از کوچیکی شروع کنی خیلی خوبه منم علاقه ...

من وقتی میخواستم گیتار رو شروع کنم زیاد درمورد ساز ها و اینا اطلاع نداشتم واسه همین یاماها c70 خریدم ولی بعدا فهمیدم ساز قوی ا ی هستش و حالا حالا ها میمونه من 5 سال پیش خریدم 700 الان قیمت کردم 2 تومن تهران ولی خوب معلم من می‌گفت اصل استانبول هستش این رنگش مثه اینکه رنگه متفاوت بود رنگی ک من خریده بودم استانبولی بود در صورتی فقط بخاطر اینکه رنگش قشنگ بود خریده بودم

هنوز هم سازم سالمه و هیچ تغییری نکرده

ولی هر 6 ماه یه بار کل سیم هارو عوض میکنم کامل ک حدود 200 یا 300 در میاد قیمتش اونم چون توی اجرا ها میزنم خیلی باید تمرین کنم همش ساز دستمه عوض میکنم شاید شما لازم نداشته باشی انقد زود عوض کنی

ولی سیم های اول زود باید عوض بشه چون سیم آزمایشی هستش

برای خوندن باید کلاس آواز رفت از نظر من ولی من چون صدام خوب نیست بیشتر ملودی گرفتم تا آکورد ولی آکور ...

وااای دختری

منو بکو فک کردم پسری چه رسمی حرف زدم😩😂😂😂

خوووووبی

افررریننننننن افرررررین انفده من دوس داشتم از سن کم برم اما خب نشد

چه خبرا 

کی گفته صدات خوب نیس😂😂😂😂

خیلیم خوبیییییییی 

من وقتی میخواستم گیتار رو شروع کنم زیاد درمورد ساز ها و اینا اطلاع نداشتم واسه همین یاماها c70 خریدم ...

آهان مرسی 

الان شما دوره ات تموم شده دیگ فولی؟!

میشه تدریسم کرد؟!

2706