2703
2553
عنوان

شوهرم حتی

1421 بازدید | 116 پست

عرضه نداره منو مشهد ببره

سه ساله داره میبره

ایت دفعه گفته با دوستم بریم

حالا اونا 3تا بچهدارن هرجا زنگ میزنیم کمتر شبی 100تومن نیس ...دوستش اول گفته اول برج...باز گفته تا سوم مرخصی ندارم..باز جا پیدا میکنیم میگه شبی 300میفته مگه دیوونه ایم

دمشو گره زده ب دم همه

دلم خونه ازش

حالم از همه چی بده

همه چی😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

انقد رو مخ شوهرت نرو

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2714

خيلي ناله ميكني....

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
صبر داشته باش فقط همینو میتونم بگم

خدا دردش میده صبرش نمیده

امروز رفته کمک مامان جونش مامانشم عوض تشکر گفته پول خونه رو ندادی

گفتم مزد زحمتتو گرفتی

افرین

بازم برو خرحمالی

من تومشهدسراغ دارم شبی ۵۰نزدیک حرم خونش بزرگ وتمیز

عه .دمت گرم ادرسی شماره ای چیزی بده استفاده کنیم 😉

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                
2706