1373
1341
عنوان

شوهرم حتی

1383 بازدید | 116 پست

عرضه نداره منو مشهد ببره

سه ساله داره میبره

ایت دفعه گفته با دوستم بریم

حالا اونا 3تا بچهدارن هرجا زنگ میزنیم کمتر شبی 100تومن نیس ...دوستش اول گفته اول برج...باز گفته تا سوم مرخصی ندارم..باز جا پیدا میکنیم میگه شبی 300میفته مگه دیوونه ایم

دمشو گره زده ب دم همه

دلم خونه ازش

حالم از همه چی بده

همه چی😢

من تومشهدسراغ دارم شبی ۵۰نزدیک حرم خونش بزرگ وتمیز

روزگاری بود دل من که به عشق ایمان داشت...وندراین مزرع افت زده شوم حیات شاخ امیدی کاشت...چشم به راه توبودم که توکی می آیی ‌...برسرشاخه سرسبزامیددل من که توکی میخوانی😎😎😜😜😜😭😭😭

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
صبر داشته باش فقط همینو میتونم بگم

خدا دردش میده صبرش نمیده

امروز رفته کمک مامان جونش مامانشم عوض تشکر گفته پول خونه رو ندادی

گفتم مزد زحمتتو گرفتی

افرین

بازم برو خرحمالی

1288

ببین عزیزم ۱۷شهریورخیابان شیرودی شیرودی ۲وسط کوچه یه ساختمان چندطبقه اس شبی ۵۰کرایه میده ماهمیشه میریم

روزگاری بود دل من که به عشق ایمان داشت...وندراین مزرع افت زده شوم حیات شاخ امیدی کاشت...چشم به راه توبودم که توکی می آیی ‌...برسرشاخه سرسبزامیددل من که توکی میخوانی😎😎😜😜😜😭😭😭

کجا شبی ۵۰ ؟ بگو لدفا

سلام مامانای مهربونی که برای آرامش نی نی تون همه کار میکنین.                                                             ماگهواره تولید میکنیم سایت هم هست که پایین اسمشو گفتم.                                                               قیمتش ۳۷۰ هزار تومان هست                             اگه خواستید بگید عکسشو براتون بفرستم                  جنس چوب وانا چای مالزی.     تشک هم هدیه شرکت کودک چوب به شماست.     ابعادش هم ۸۴ در  ۶۵ هست          شماره سفارش       ۰۹۳۷۹۸۸۲۹۴۸.                                                          ۰۲۱۶۶۲۲۸۴۰۰.                                                                   اسم سایت         🤩کودک چوب🤩        

شمارشم خواستی بهت میدم بگوماهرسال میایم پیرزن تودهنش نمیمونه

1364