2726
دكتر محمدخانى عاليه، پيج اينستام داره 

ممنونم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دكتر محمدخانى عاليه، پيج اينستام داره 

شما پزشک هستین 😍 گلم میشه خصوصی ازتون یه سوال بپرسم درمورد رشتم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2728
[QUOTE= 101618485 ]چقدر شد عزیزم ؟[/QUOTE] والا فكر ميكنم حدود ٢ تومن البته پارسال بود ولي يا ...

اها ممنونم عزیزم 

بله عزيزم، حتما

گلم درخواست دوستیمو قبول کن لطفا 

جربي رو مكه از بدن خودت نميكيرن؟

چرا ولى وقتى دارن منتقلش ميكنن يه مقداريش نكروزه و سفت ميشه بعدشم همه ش با هم جذب نميشه مثلا ممكنه خط لبخند و چونه دو هفته اى جذب شه گونه سه سال بمونه و نامتناسب شه، تو لمس هم پستى بلندى داره چون يكنواخت پخش نميشه