2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هنوز امتحان نکردم ولی دکتر بهم گفت ژل بهتر هست و ماندگاریشم بستگی به پوست خودت داره از 3 ماه تا 1 ...

من اینجا پرسیدم میگفتن چربی بهتره ژل گوله میشه بین دوراهی موندم شما خودتون زدی؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
بله مامانم براي خط خنده زده بود محشربود البته ژل زده بود فوقولاده بود واقعا ژل ريز ملكول بود خيلي ...

چقدر شد عزیزم ؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

نه عزیزم والله دکترا هر کدوم یه چیزی میگن دکتری که من رفتم اونقدر از خوبیای ژل و بوتاکس میگفت یکی دیگه از خوبی نخ درمانی 

به هيچ وجه ژل مارك خوب گوله نميشه اتفاقا ذاته چربى گوله شدنه، ژل به صورت يكنواخت زير پوستت پخش ميشه حتى لمسش نميكنى ولى به سه شرط، مارك عالى، دكتر كاربلد، حجم مناسب

نه عزیزم والله دکترا هر کدوم یه چیزی میگن دکتری که من رفتم اونقدر از خوبیای ژل و بوتاکس میگفت یکی دی ...

اها اره هرکدوم یچیزی میگن 

به هيچ وجه ژل مارك خوب گوله نميشه اتفاقا ذاته چربى گوله شدنه، ژل به صورت يكنواخت زير پوستت پخش ميشه ...

شما سراغ دارین تهران دکتر کاربلد ؟

2706