2726
عنوان

کنکوریا کی پایس باهم درس بخونیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 47 پست
من نه شهرستان ام  مشاوره هم دانشجو پزشکیه

آها منم زنجانم 😊

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره اگر کمکی خواستم از هم میپرسیم  میگم😑 نمیدونم شما چقدر اعتماد میکنید اما تو واتس اپ ما سه ...

من مشکلی ندارم 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
تو سایت خوب میچرخی  واتس اپ نداری ور پریده😠😂😂  اگر بقیه قبول کردن میتونی نصب کنی؟

😂😂😂😂نه 

ولی شمارمو بهت میدم باهم در تماس باشیم مهم نیس برام ولی خوب خانوادم به خاطر اینکه وقتمو میگیره نمیزارن نصب کنم این سایتم قایمکی میام خیر سررم😀

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
من مشاور ماهی 230 میدم  😕 برنامه  گزارش کار  تماس تلفنی هم خودم هم اولیا  س ...

جدی چقد عالی 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
بسلامتی عشقم  سال اولته؟

آره😊

😂😂😂😂نه  ولی شمارمو بهت میدم باهم در تماس باشیم مهم نیس برام ولی خوب خانوادم به خاطر اینکه ...

😂😂 

باشه پس تو پی وی شماره بفرست 

هر شب هم اینجا بگو ببینم چه کردیم😁😀 

وای چقدر جذابه که از شهرهای دیگه پایه درس خوندن داشته باشی😍 

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
😂😂  باشه پس تو پی وی شماره بفرست  هر شب هم اینجا بگو ببینم چه کردیم😁😀  وای چقد ...

باشه گلم 😊

آره خیلی خوبه لامصب😀

بچه ها بهتون پیشنهاد میکنم برنامه quality time رو نصب کنید تا زمان استفاده از گوشی رو هم مدیریت کنیم ...

باشه مینصبم 

2706