1373
1341
عنوان

وقتی میخوای شوهرتو زن بدی

4402 بازدید | 298 پست

یک تاپیکی دیشب دیدم با عنوان هوو 😡 اگه همین جور که نوشتم سرچ کنید میاد حالا یک خانمی گفته بود دایی ام تجدید فراش کرده و زن دوم گرفته و.... به ایناش کاری ندارم بحثم اینه یک خانمی با اسم کاربری اللهم عجل لولیک الفرج اومده گیر داده که چرا شماها از هوو بدتون میاد خودتون بیوه بشید یکی باید بگیرتتون برید تاپیک میبینید کامنت های این خانم تو دو صفحه اخر تاپیک تازه خودشم میخواد برا شوهرش زن بگیره استدلالش هم اینه که وقتی تو یک شب خسته ای می تونی شوهرت بفرستی پیش اون یکی زنش یا همسر شهدای مدافع حرم مثال میزنه میگه یکی باید اونا رو بگیره یا بهتره یک ادم سالم بیاریم تا شوهرمون نره دنبال خلاف مریضی بگیره واقعا چطوری میشه که همچین فکرایی مباد تو سر بعضیا یعنی رو شوهرشون تعصب ندارن؟چطوری عشق با یکی تقسیم میکنن

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1350

وااااا

چه چيزا

متاسفم براش

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏من و باباي مهربونت براي ديدنت لحظه شماري ميكنيم دخترگلم👨‍👩‍👧بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.

اینا هدف دارن گلم اینا به اسم اسلام دارن گند میزنن تو همه چیز.دارن ابن چیزا رو عادی جلو ه میده همین وگرنه صد سال همچی کاری نمیکنخ

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم
1376

فازشون با فاز امثال ما فرق می کنه 

نه ما می تونیم اونا رو توجیه کنیم نه اونا مارو

پس بیخیالشون تا فازتو فاز نشدیم

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...
1378

اینا اصن مغز ندارن که بخوان فکر کنن بابا😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

حتی فکرشم منو رواااانی میکنه حالا فک کن خسته باشم به شوهرم بگم برو پیش اون،واااای چقدددررررررررر بد،ینی واقعا شوهراشون انقدر براشون کم ارزشن که میخوان با یکی دیگه شریک بشننن؟؟؟من پفکمو با کسی شریک نمیشم حالا فک کن بیام شوهرمو بدم دست یه زن دیگه وای چه آدما پیدا میشن😏😖😖😖

شروع رژیم و باشگاه ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ وزن شروع ۸۵/۱۰۰ وزن فعلی ۷۹/۷۰۰وزن هدف ۶۸خداجون کمک کن بتونم وزنمو کم کنممن مطمئنم که میتونم به وزن ایده‌آل خودم برسم💪               با کمک های عشقم تو این راه موفق میشم❤     دوستان دعا کنید که بتونم وزنمو بیارم پایین بعدشم اقدام کنم واسه مامان شدن🤩من و همسرم خیلی ذوق داریم که نی نی بیاریم🤭😍🙈
1339