2737
2734
عنوان

کیست

46 بازدید | 6 پست

کسی تا حالا با دمنوش یا داروی گیاهی تونسته کیست هاشو برطرف کنه؟ یه خانمی میگفت گاوزبان و نبات خورده کیستش رفته، میشه؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

من دمنوش بیست گیاه یکی بهم معرفی کرد همین الان رفتم دو بسته خریدم خانومه میگفت دکترگفته بوده کیست تخمدان داری هیچوقت بچه دارنمیشی این دمنوش و خورده بود و کیست ها داخل شکمش ترکیده بود و از واژن دفع شده بود..والان تازه زایمان کرده یه پسر زایید..منم کیست تخمدان دارم از امروز میخورم این چایی رو..عکسشو الان میفرستم برات

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
من دمنوش بیست گیاه یکی بهم معرفی کرد همین الان رفتم دو بسته خریدم خانومه میگفت دکترگفته بوده کیست تخ ...

کیستش پاره شده بود ینی؟ اینکه خطرناکه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دمنوش بیست گیاه یکی بهم معرفی کرد همین الان رفتم دو بسته خریدم خانومه میگفت دکترگفته بوده کیست تخ ...

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2728
کیستش پاره شده بود ینی؟ اینکه خطرناکه

نه ترکیده بود و دفع شده بود.خطرناک چرا دکتر هم با لیز میترکونه دیگ

نه ترکیده بود و دفع شده بود.خطرناک چرا دکتر هم با لیز میترکونه دیگ

اهان 

ممنونم