2726
عنوان

بچه ها بیاین توروخدا😣😔

285 بازدید | 16 پست

این کنسروها و فست فودا چمیدونم رب گوجه حتی شیرو پنیرایی که میخریم کارخونه هاش تمیزن؟ سوسکی مویی چیزی نیست اونجا؟ اینارو بهداشت چک‌میکنه؟چکار کنم افتادم تو فکر😔

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معلومه که کاملا بهداشتی نیستن ولی سعی خودشون و میکنن باشن😉

مثلا اون حجم گوجه چمیدونن لا به لاش سوسکه یا نه ای خدا😣😔

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

فکر نکن اصلااااااا،درگیر میشیاااا،بعدشم این کارخونه ها با دستگاه محصولاتشون رو تولید میکنند بدون دخالت دست و نیروی انسانی،و حتما تمیزن خیالت راحت

غمگین نباش... حال جهان خوب میشود :) 🌿
تمیز که نیستن ولی خب سوسک و مو جفتشون پروتئینن اشکالی نداره 

واییییی🤢🤢 خدا میگن تو شیر پاکتی وایتکسه 

فکر نکن اصلااااااا،درگیر میشیاااا،بعدشم این کارخونه ها با دستگاه محصولاتشون رو تولید میکنند بدون دخا ...

افتادم تو فکر همش میگم باور کن پول میدن بهداشت بهشون گیر نده 😔

مثلا اون حجم گوجه چمیدونن لا به لاش سوسکه یا نه ای خدا😣😔

من یه بار لای سوسیس یه تیکه مو پیدا کردم خدا شاهده مثل موی سیبیل کلفت و مشکی بود الان ۱۵ ساله حتی به سوسیس دست نزدم🤮

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                
بهش فک نکن  

سخته واقعا 

خودت درست کن رب و کنسرو لوبیا و غذای اماده ام اصلا مصرف نکن فست فودم که ضرر داره نخور.منکه هیچ کدومو استف نمیکنم.مگه رب شبشه ای خوشاب که برنده ی بهداشته و هر سال جایزه میگیره

بهترین نیستم اما خودمم
من یه بار لای سوسیس یه تیکه مو پیدا کردم خدا شاهده مثل موی سیبیل کلفت و مشکی بود الان ۱۵ ساله حتی به ...

😑😑😑🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

غمگین نباش... حال جهان خوب میشود :) 🌿
من یه بار لای سوسیس یه تیکه مو پیدا کردم خدا شاهده مثل موی سیبیل کلفت و مشکی بود الان ۱۵ ساله حتی به ...

نگوووو🤮🤢 من یه بار کنسرو خاویار بادمجون توش پا سوسک دیدم مامانم سریع گمو گورش کرد میگفت نه مامان اشتباه دیدی ولی بود 😔

خودت درست کن رب و کنسرو لوبیا و غذای اماده ام اصلا مصرف نکن فست فودم که ضرر داره نخور.منکه هیچ کدومو ...

چکار کنم من جنون فست فود دارم هر چقدم ادم خودکفا باشه بازم از بیرون میخره به وقتایی. مثلا شیر پاکتی یکی از دوستان گفت شوهرم تو کارخونشه وایتکس توش میکنن😳😶

2706