1373
1341
عنوان

وااااییی گنننند زدمممممم😂😂😂ابروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 35 پست

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1350

منم ساری...سارویا اینجا پلاسن ک

اگ کسی راجب درمان اگزما راه حل داره بگه.....یکی از عزیزان من چن سالی هس ک ب بیماری پوستی اگزما مبتلاس جوری ک کل صورت و سینه هاش اگزما داره ، پوست صورتش بین گندمی و سفید بود الان سیاه سبزه شد، سینه هاش پژمرده شد ....ی دختر داره ک چهار سالش عه .....این خانوم با جون و دل زحمت کشید طلاهای دوران مجردیشو فروخت ی خونه گرفتن اینو شوهرش  ..‌..حالا شوهرش کلی دوست دختر داره و میخواد طلاقش بده و این خانوم فقط بخواطر بچه اش داره کوتاه میاد و شوهرش گف مهریه ات رو ببخشی من برمیگردم این خانوم هم فقط بخواطر این ک ی زمانی شوهرش عاشقش بود و خیلی دوستش داش مهریش رو بخشید ولی دوباره همون اش و همون کاسه، خیلی اذیتشون میکنه ک اگ بخوام کاراشو بگم خیلی طولانی میشه حتی مشاوره هم گف شوهرت نرمال نیس....کسی رو هم نداره ک درنهایت بهش تکیه کنه، و دخترشم عاشق باباشه و ت اوضاع بلاتکلیفی اوفتاده....بخواطر بیماریش هم اعتماد ب نفسش صفر شده ....‌ببخشید ک طولانی شد ، خواهشا اگ کسی ی دکتر خبره میشناسی در این زمینه معرفی کنه بلکه حداقل اعتماد ب نفسش برگرده   
اگه جای من بودی چی?جلو ادمای غریب که باشون رودروایسی در حد تیم ملی داشتیم اهنگ تتلو پلی شد با صدای ب ...

خیلی ام غلیظ میگه لامصب😂😂😂

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376

من ی روز تو ماشین بودم بابام گفت اهنگ بزن منم پلی لیستمو گذاشتم 

رفتم برگشتم بابام گفت توله خر من تورو اینطور تربیت کردم

یادم افتاد تو پلی لیستم هم تکون بده بوده هم بواسیر ک جفتش پلی شده

حسنم .... نینی یار عزیز منو نترکون ..... من ۱۷ سالمه فقط ..... حرفاییم ک میزنم از روی محبت برادریه😑
با چه جراتی آهنگشون رو پلی کردی.کلا زد بازی جلو بزرگترا نذارید بلاخره یه جا آبروتون رو میبرن

نه میدونی رادیو جوان بود بعد مثلا فک کن یه اهنگ پلی بود یعد که تموم شد این اهنگ اومد

تو کار مادلینگ هستم و ثریا عروس استانبول هم هستم💁🏼‍♀️
1226