2726

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فک کردم طلسمه😐

منم😕

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

اتفاقا شعر پر مفهومیه

به این معنی که خدا رزق هر بنده ای رو مقرر کرده

و لقمه ای نمیخورید مگر اینکه اون رزق شماست که از طرف خدا مقرر شده

و کسی رزق مقرر دیگری رو نمی تونه بخوره

خیلیا مال و اموال زیاد دارن ولی نمی تونن مصرف کنن 

اون چیزی که مصرف می کنید و ازش استفاده می کنید رزق شماست

گاهی یک لقمه یک نعمت یک چیزی هزار دست میچرخه آخرش میرسه به یکی و این یعنی اون نعمت رزق اون فرد بوده و نه دیگران

گاهی می بینید یک خانواده ای علی رغم وضع مادی پایینترشون ولی از یه خانواده دیگری که وضع مالی بهتری دارن بهتر و بیشتر میخورن و می پوشن و استفاده می کنن این یعنی هرچند خانواده اولی در ظاهر وضع مالیشون پایینتره ولی رزق و روزیشون بیشتره

بارها و بارها شده که مثلا خواهرم هندونه خریده نخوردن گفته ببرید ما نمیرسیم بخوریمش میترسم خراب شه باید همین امروز بخورید ما میبریم خونه میخوریمش یا همسایمون غذایی درست کرده زیاد اضافه اش ر میاره واسه ما من همیشه میگم نگاه یکی دیگه کار کرده و خریدتش ولی چون این قسمت ما بوده به دست ما رسیده من همیشه میگم رزق دست خداست و همیشه اینطوری از جاهای مختلف چیزی گیرمون میاد بااینکه درآمدمون کمه

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...