2726
عنوان

کیا تو بارداری هماتوم داشتن؟

1349 بازدید | 34 پست

بنظرتون هماتوم به اندازه یک سی‌سی کمه یا زیاد؟ 

هفته ۷ هستم 

دکتر گفت باید استراحت کنی شیاف هم داد

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست من داشت تو دوره بارداریش تا سه ماه لک بینی داشت الانم نی نیش دو‌ماهشه ❤

فقط استراحت باید کنی اصلا کار نکنی

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
2728
من داشتم کم بود تو سونوی ۷هفته ,ولی ۱۲هفتگی که رفتم سونو گفت جذب شده 

خداروشکر فقط استراحت کردین؟ در چه حد استراحت

دوست من داشت تو دوره بارداریش تا سه ماه لک بینی داشت الانم نی نیش دو‌ماهشه ❤ فقط استراحت باید کنی ا ...

عزیزم یعنی تو کل بارداریش داشت؟ جذب نشد؟ واای خیلی سخته همش درازکش

دوست من داشت تو دوره بارداریش تا سه ماه لک بینی داشت الانم نی نیش دو‌ماهشه ❤ فقط استراحت باید کنی ا ...

الهی خدا یه نینی سلامت و تپل مپلی بهت بده فدات شم

من براسونوان تی رفتم جفتم پاین بودهماتومم بودمم براانومالی خوب شدم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
عزیزم یعنی تو کل بارداریش داشت؟ جذب نشد؟ واای خیلی سخته همش درازکش

نمیدونم جذبشو فقط کل بارداریشو بیشتر استراحت کرد 

توام استراحت کن ایشالله که نی نیت صحیح و سالم میاد تو بغلت 😍😍

من براسونوان تی رفتم جفتم پاین بودهماتومم بودمم براانومالی خوب شدم

یعنی تا انومالی جفتت هم رفت بالا ؟ 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
منم داشتم یهوتوهفته سیزدهم خونریزی شدیدکردم فک کردم سقط کردم رفتم سونوهماتوم برطرف شده بود

اره اره دوست منم همینطوری شد راستی

هماتوم هم یعنی خون پشت جفت لخته شده و هیچ علت خاصی هم نداره

عزیزم من داشتم اندازش دو سانت و نیم بود تو هفته های اول

دکترم خیلی منو ترسوند گفت استراحت مطلق و هر بارم میررفتم مطبش سونو میبردم میگفت وای بچهت چقد سمجه چرا نیفتاده

تا اینکه انقد رفت رو اعصابم دکترمو عوض کردم به توصیه دوستام

دکتر جدیدم عالیه تا دید گفت اصلا چیز مهمی نیست و با بزرگ شدن جنین اونم کمکم جذب میشه و از بین میره و واقعا هم اینطور شد.استراحت مطلق هم نداد وفقط گفت عین همه بارداریها از انجام کار سنگین و بلندکردن حتی یک کیلو وسیله هم پرهیز کن و زندگی عادی رو داشته باش

2706