2726
سلام خانمي چه خوشحال شدم دوباره بار دار شدين🥳🥳🥳🥳🥳از ته دلم خوشحال شدم انشالله مباركت باشد عزيزم ...

ممنون عزیزم انشالله بارداری راحتی هر دوتامون داشته باشیم  

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله عزيزم😍😍😍😍

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

طبيعي شدين يا ivf??

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728
نمیدونم خودم رو با اون بچه سپردم به خدا 

عزیزم به یه دکتر دیگه هم نشون بده چون مایع ازاد در لگن دیده شده احتمال اینکه یه چیزی تو لوله باشه هست

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
طبیعی این ماه خیلی ورزش کردم تاثیر اون بود

اهان انشالله ب سلامتي🥰🥰🥰

چی بگم میگه به نظر نمیاد اون خارج رحمی باشه سونو مشکوک به خارج رحمی بود و دکترم گفت شیاف مصرف کنم شن ...

عزیزم عرق فراسیون مشکلی واسه اندومتریوزت ایجاد نکرد آیا تاثیری در باردایتون داشت ؟