2410
2553

سلام من همونی هستم که دو تا ساک تشکیل شده بود یکی خارج رحم یکی داخل رحم دارم و یک کیست هم داخل تخمدان راست دارم  وارد هفته 6 بارداری میشم دیروز لک دیدم دکترم شیاف 400 پروژسترون داد دیشب واژینال استفاده کردم چون بچه کوچیک دارم. و کارهای پخت و پز و کارهای پسر کوچولوم هست نمیتونم استراحت کامل بکنم و دوباره الان لک دیدم شما میدونیدعلتش چیه 

خدایا خیلی مهربونی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

یدونه خارج رحم داری بعد بهت شیاف پروژسترون داده دکترت منتظره تو لوله یه قلت رشد کنه؟  

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

چی بگم میگه به نظر نمیاد اون خارج رحمی باشه سونو مشکوک به خارج رحمی بود و دکترم گفت شیاف مصرف کنم شنبه برم سونو ببینم قلب تشکیل شده یا نه 

خدایا خیلی مهربونی 
2714

اصلا ریسک‌نکن ...مطمن شو خارج رحمی شوخی نیس ...بچه هیچی خودت تو خطری بابااااا برو ی سونو گرافی خووووب شنبه چیه .میگم خونریزی داخلی میگم شوک عثبی میگم کما میگم ترکیدن لوله میگم عمل .تاشنببببببببببه برو مطمن شو بعد پروژسترون بزار خدااااااااا عجب دکتر خجسته ای .انشاالله ک حرفش درسته اما مطمن شو بعد

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
یدونه خارج رحم داری بعد بهت شیاف پروژسترون داده دکترت منتظره تو لوله یه قلت رشد کنه؟    

سلام خانمي چه خوشحال شدم دوباره بار دار شدين🥳🥳🥳🥳🥳از ته دلم خوشحال شدم انشالله مباركت باشد عزيزم و ب سلامتي بارداري خوبي و سالمي داشته باشين🌹🌹🌹🌹🥳🥳🥳🥳🥳

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706