2410
2553
عنوان

از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2310 بازدید | 181 پست

ببین گلم من خودم خاندارم ولی شوھرم خسیسہ الان میرم لباس میخرم بہ پسرم قیمتشو دوبرابر میگم بقیشو میزارم جیبم یا ھی قرعہ میزارم مجبور میشہ قسطشو بدہ یا ھی میگم اینو نیاز دارم اونو نیاز دارم نمیزارم پول بمونہ کہ بخواد خرج کنہ

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
ابجی تو نباید بهش پول بدی تازه بجز مهریه نفقه ام بهت تعلق میگیره.بری دادگاه مهرتو بزاری اجرا میشینه ...

همین ناراحتم میکنه همینه که دارم میسوزم و جلز ولز میکنم

یه موتور قدیمی داشت 6800 اینطورا فروختش که 5 تومن بده مامانم شهریه دانشگاه منم شده بود 3 تومن باید میدادیم

بهش گفته بودم بده

شب اخر اومد نشست که وای رفتم قرضم به فلانی رو دادم قرضم به بیساری رو دادم

باورت میشه نزدیک 7 میلیون جور کردم تا 5 دادیم مامانم 3 هم شهریه؟

یعنی فکر کنم از 6800 فکر 1و خورده ای داشت بقیه اشو قرض داده بود

خوب من قرار بود 7 جور کنم 1 دیگه هم میکردم چرا موتورو فروخت؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری کہ باید بکنی اینہ سر ماہ کہ حقوقتو گرفتی برو بانک نقدش کن بزار یہ جای امن کہ نتونہ امار کارتتو بگیرہ بعد بہ خودت لباس بخر ارایشگاہ برو بہ شوھرتم بگو خرج شد یہ حسابم یواشکی بازکن واسہ خودت پس انداز کن

ببین گلم من خودم خاندارم ولی شوھرم خسیسہ الان میرم لباس میخرم بہ پسرم قیمتشو دوبرابر میگم بقیشو میزا ...

منه خاک بر سر سرکارم میرم نمیتونم خرج خودم کنم

قدیم شهریه کلاس اسب سواریم بود کلاس رقصم بود خریدم بود شهریه دانشگاهم بود حقوقم همش 1200 بود پسس اندازم داشتم

الان هیچ کوفتی نمیرم هیچیااااااا پولم ندارم خسته شدم دیگه

2720
منه خاک بر سر سرکارم میرم نمیتونم خرج خودم کنم قدیم شهریه کلاس اسب سواریم بود کلاس رقصم بود خریدم ب ...

بمیرم برات شوھرت مثل یکی از فامیلای ما مفت خورہ 

محکم باش عزیزم با پخمہ بودن بہ جایی نمیرسی رو خود کار کن جلوش وایسا 

کاری کہ باید بکنی اینہ سر ماہ کہ حقوقتو گرفتی برو بانک نقدش کن بزار یہ جای امن کہ نتونہ امار کارتتو ...

تصمیم دارم یه بدیهی 5500 که یواشکی با پاداشام دادم رو که این آقا بده و هنوز نداده رو بگم دارم میدم از حقوقم اینجوری تا 2 ماه میگذره

بعد از 2 ماهم میخوام بگم امروز حقوق ندادن فردا ندادن وقتیم دادن میگم قرعه کشی نوشتم دادم اونجا ندارم

میخوام شده هزار تومن ولی اون بده به من

یه لیزر 400 تومنی سر خیابونمونه 3 ماه میخوام برم یه کلاس اسب سواری هزارتا جا گشتم ارزون پیدا کردم 800 هزار تومن نمیتونم برم به قرآن من ازدواج کردم هیچی به دست نیوردم همه چی از دست دادم

بمیرم برات شوھرت مثل یکی از فامیلای ما مفت خورہ  محکم باش عزیزم با پخمہ بودن بہ جایی نمیرسی رو ...

خدا نکنه عزیزم

اره از این ماه فقط بزار حقوقمو بدن

میخوام بیام خونه گریه کنم بگم تو ابرومو بردی دوستم گفته حقوق گرفتی قرضتو بده میخوام یه ذره ناراحت بشه یه ذره فشار بیاد بهش

تصمیم دارم یه بدیهی 5500 که یواشکی با پاداشام دادم رو که این آقا بده و هنوز نداده رو بگم دارم میدم ا ...

خوبہ خرج بہ تراش۔ تو میتونی اینو ھی با خودت تکرار کن ادم باید خودش دلش بہ حال خودش بسوزہ من تجربہ دارم کہ میگم ھر چقدر بہ شوھر دل بسوزونی انگار ریختی تو اشغالی

2714
خدا نکنه عزیزم اره از این ماه فقط بزار حقوقمو بدن میخوام بیام خونه گریه کنم بگم تو ابرومو بردی دوس ...

خواھرشوھرمنم خودش حقوق دارہ ولی پولشو بہ اسم پدر مادرش بہ شوھرش میدہ بہ باباشم میگہ ھی زنگ بزن بگو طلبشو بدہ تازہ سرشم منت میزارہ کہ پدر من بھت کمک میکنہ

اشتباه ميكني اينقدر بها ميدي كه پولتو بخوره ! روت سوار شده

عجیبم سوار شده

جامون برعکسه

خونه خودمون همیشه مامانم غر میزدو بابام اروم بودو منطقی و میگفت خونس غر میزنه و یعنی میکرد با مهربونی ردش کنه

همش به مامانم پول میدااد بازم مامانم میگه کمه

الان نمیدونم من امشب برم سفر با خانوادم یا نرم

خستم

روزی 2 بار میگم غلط کردم شوهر کردم

2706