2737
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 181 پست
من ۲۷۰۰حقوق داشتم جدامیشدم

والامنم 2700 حقوق داشتم پیش شوهرم نمیومندم که😂😂

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمیدوم میگیره بهار جان 200 داری غرض بدی 2 برابرشو بهت میدم باید خرید کنم گیر کردم فلانی پولمو نداد ...

اولا کہ مرگ یہ بار شیون یہ بار زنگ زد بگو ندارم واسہ خودت خرید کن لباس بخر گردش برو ھمون جور کہ میگہ بھارجان پول بدہ بگو فلانی جان پول ندارم ۔بعدشم از من بہ تو نصیحت قرعہ بزار یواشکی واسہ خودت پس انداز کن زن ھمیشہ باید زیرش پول باشہ

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
نمیدوم میگیره بهار جان 200 داری غرض بدی 2 برابرشو بهت میدم باید خرید کنم گیر کردم فلانی پولمو نداد ...

دوبار بگو ندارم، فوقش میره تو قیافه. بعدم برا کی خرید میکنه؟ حقوق خودش واقعا کمه یا دورازجون خل گیر اورده؟

2738

مشاور رفتی عزیزم؟ اونم باید بیاد اینجور ک معلومه لجبازه 

البته شماهم یکمی مقصر  هستید پولهاتونو بدون رضایت قلبی میدید  ولی نمیدونم کدوم بدتر میکنه اوضاعو مشاور میتونه کمکت کنه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ابجی تو نباید بهش پول بدی

تازه بجز مهریه نفقه ام بهت تعلق میگیره.بری دادگاه مهرتو بزاری اجرا میشینه سرجاش.

خودت بد عادتش کردی

مقصر خودتی

2بار که با تندی برخورد کنی ادم میشه

ببخشید رک میگم اون دوستت نداره...فقد شمارو برا پول در اوردن میخواد...

شک داری؟2ماه نرو سرکار ببین رفتارشو.اگه 1بار دیگه بهت گفت بهار جان اوتوخ هرچی میخای بمن بگو

من این مردا رو خوب میشناسم.یکیش شوهر خودم.خسیسه شدید

منم کار درامد دوص دارم ولی بخاطر این خساستش نمیرم سرکار چون میدونم برم میگه خرجت پا خودت هزارتومنم نمیده....

الان همون هزارتومنو بزور میده

گلم مرد اسمش روشه مرررد باید بره سرکار تو چرا بجا اون میری؟بشین خونه خانمیتو کن یه هنر یاد بگیر برا خودت زندگی کن

اگه شرایط جدا شدن نداری خودتو ب بی تفاوتی بزن بلاخره میگزره

دقیقا مثل من😔

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
نمیزاره تا سر کوچه برم اونوقت میگی مشاوره برم😕

جالبه.شوهر من هیییییچ کاری بمن نداره.اصلا انگار ن انگار ازدواج کردم.هیچ نظری ب ارایش لباس پوشیدن و ... نمیده یکساله جاشو جداکرده حرف نمیزنه.چپن نمیتونم باخونوادش و بعضی اخلاقای سردع خودش کنار بیام.فکرکنم ب اخرای هطرسیدیم.همش ۴ساله ازدواج کردم.ی بار ی گیر بهم نمیدهب بفهمم براش مهمم و روم حساسه.

اولین قدم  از این ماه یک ریال بهش نده ، بگو ندارم  مسائلو با هم قاطی نکن  یکی یکی ...

وقتی میگه میخوام وقتی میگه بده وقتی بهش میگم ندارم میگه نه بهار جان 500 موننده تو حسابت چه غلطی بدکنم 

چرا مگه همچی پوله 😕😕بعضی ادما همچی تو زندگی دارن ولی راضی نیستن چون یه کاستی دارن 

خوب من هیچی ندارم فقط یکم رفاه مالی اونم فقط یکم  همون پولوداشتم بهتربوددیگه میرفتم پشت سرمم نگانمیکردم😂تواین دوره زمونه هم همچی پوله والا😊

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2706