2726
عنوان

از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 181 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقصیر خودتہ ھیچ مردی ارزش دل سوزندن ندارہ الان من چند روزہ باشوھرم قھرم اصلا بھش محل نمیدم انقدر اخلاقش عوض شدہ ھی میگہ چیزی نمیخوری؟چیزی نمیخوای؟بریم لباس بخریم؟معلومہ لیاقت محبت ندارہ

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
نمیدوم میگیره بهار جان 200 داری غرض بدی 2 برابرشو بهت میدم باید خرید کنم گیر کردم فلانی پولمو نداد ...

بگو اول تسویه حسابهای قبلی 

تمام 

بحث نکن به هیچ وجه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2728
نمیدوم میگیره بهار جان 200 داری غرض بدی 2 برابرشو بهت میدم باید خرید کنم گیر کردم فلانی پولمو نداد ...

ببین مرگ یکبار شیون یکبار . از این به بعد حقوقت رو گرفتی ۵۰۰  بردار . بقیه رو بذار حساب بلند مدتی چیزی ... طلا بخر ... اصلا نگه ندار پیش خودت . بهش هم بگو پول نداری... 

به همین راحتی... 

برو لوتوس پارسیان باز کن بذار اونجا که به راحتی هم نتونی برداری ... 

در مورد خانواده و رفت و آمد هم اگر با زبون خوش نمی فهمه بفهمون بهش

یکبار جدی صحبت کن و حرفات رو بهش بزن

از حالا به بعد حقوقتو بهش نده

واسه اینکه خودخوری نکنی گرمی بخور سردی نخور واسه خوشحالیتم زعفرون دم کن بخور انگورسیاه بخور ورزش بکن اصلا این چیزا مهم نیست

پاشو واسه خودت خرج کن سرگرمی داشته باشی خوشحال باشی

شوهرت بد نیستا معمولیه این چیزا نباید برات مهم باشه

همه ناراحتیا به درک تو مهمی کاری به شوهرت نداشته باش اگر فعلا پولی نداری یه جوری بدون پول خوشحال کن خودتو برو پیاده روی برو گردش دور و اطراف خونه پیش دوست و همسایه و ....

منم از شوهرم متنفررررمممممم😑 مهربونه ها ولی عصبی بشه بد عصبی میشه واس همون عصبی شدناش میاد جلو چشمم ...

خوب عزیزم اگه نمیتونی جدابشی ومجبوری بمونی پس رو خودت وافکارت کارکن.مشاورمیتونه کمکت کنه..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

خودت سرزنش نکن،هرچی بیشتر خودت نکوهش کنی احساست و حالت بدتر میشه،همه اشتباه میکنن،همه تو زندگیشون مشکل دارن ،بعضیا هرچقدم سنشون بالا باشه، وابستگی کودکانه ای به مادرشون دارن. ببین اگه خودت و زندگیت دوس داری ،اصلا و ابدا حقوقت رو به همسرت نده،اگه یه مردی بود که درک میکرد و قدرشناس بود،حرفی نبود،ولی اغلب مردای ایرانی اینطوری تربیت نشدن .ببین بازم تاکید میکنم،به هیچ عنوان حقوقت رو بهش نده

هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
منم از شوهرم متنفررررمممممم😑 مهربونه ها ولی عصبی بشه بد عصبی میشه واس همون عصبی شدناش میاد جلو چشمم ...

بافکر ارضا میشی؟😁ببخشیدا

هیچ چیز را تجربه نخواهید کرد، مگر آنکه به آن فکر کرده باشید🧠
از حالا به بعد حقوقتو بهش نده واسه اینکه خودخوری نکنی گرمی بخور سردی نخور واسه خوشحالیتم زعفرون دم ...

ی سوال؟؟زعفرون رو هرشب دم کنم بخورم مشکلی پیش نمیاد؟زیاد نه ها..ی ذره دم کنم بریزم توچاییم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

عزیزم تو هم‌بگو شوهر جان ندارم والا خواهش میکنم فقط زودی بچه دار نشد مراقب باش و سیاست داشته باش از همین اول وا دادن همینه دیگه مثلا ندی چی میشه جه کار میکنه

همه چی درست میشه 

یک نکته هم بگم بهت 

مردی که از زنش پول میگیره کم کم زنش براش جذابیت و حالت زنانگیش رو از دست میده ... بخصوص مردهای ایرانی

تو میشی براش یک مرد دیگه 

و کم کم به فکر این میوفته که باید یک زن رو حمایت کنه . خوب باشه این حسش میره سمت مادر و خواهرش 

بد باشه میره سمت زنهای غریبه

2706