2703
2553
عنوان

از شوهرم متنفرم

2310 بازدید | 181 پست

نمیدونم چمه

مثل روانیا شدم

شوهرمو دوس ندارم

فقط 8 ماهه ازدواج کردیم احساس میکنم دیگه تحملشو ندارم

الان یه هفتس دارم خودمو میخورم

تا یه چی میشه تمام بدیای خانوادشو خودش یادم میاد از اول

هفته پیش پاشدیم رفتیم خونه پدر بزرگش با 3 ساعت فاصله که عید قربانه

نگفت کار دارم نمیتونم فلانه گوله رفتیم بعد رسیدیم من تونیک تنم بود با شلوار لی با روسری مادر بزرگش اومده میگه لباس بلند بپوش حالا نوه های خودشون چی میپوشن بلیز کوتاه با از این شلوار ساپورتیا که همه جا رو میندازه بیرون با مانتو جلو باز

یاد بله برونم افتادم که رفته بودن تو اتاق خواب 1 ساعت نماز دقیقا 1 ساعت

5 شنبه جمعه تمرگید تو خونه الاف الاف اصلا من خونه باشم نمیره بیرون بعد الان عیده سیداس همه میرن جمع میشن میرن شهرستان چون بابا بزرگ بزرگ روستاس و سیده همه رفتن بعد الان میگه کار دارم نمیتونم بیام

میگه خودت برو

منه خر پول دارم؟؟؟؟ کار میکنم ماهی 2700 میگیرم همشو آقا میگیره باورتون میشه از 2700 نهایتا 100 تومن خرج خودم کرده باشم 50 تومن مونده برام همشو تا قرون اخر به بهونه های مختلف میگیره بعد یه روز فقط یه روزه اونم با این شرایط که همش خونه بوده این چند روزه نمیتونه بیاد

جالبه جمعه میگفت 3 راهو بکوبیم بریم خونه بابابزرگم جوجه پختن حال میده گفتم 3 ساعت بریم واسه یه جوجه؟؟؟؟؟؟ گفت اخه مامانم سختشه با ماشین راه بیاد بریم دنبالش گفتم من خستم تو برو بیارش که نشست ور در من واسه مادرش میتونه 6 ساعت رانندگی کنه که اون اذیت نشه واسه من یه روز وقت نداره

نمیدونم چه مرگمه انگار از روز اول آشنایی جلو چشممه که چقدر اذیتم کرده دارم میمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اولین قدم 

از این ماه یک ریال بهش نده ، بگو ندارم 

مسائلو با هم قاطی نکن 

یکی یکی درست کن 

اول دیگه اصلا بهش پول نده 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2714
چرا حقوقتو میدی بھش؟

نمیدوم میگیره

بهار جان 200 داری غرض بدی 2 برابرشو بهت میدم باید خرید کنم گیر کردم

فلانی پولمو نداده خریداشو بکنم تو بده خریداشو بکنم پولو بگیرم میدم بهت

8 ماهه وایسادم تا بده

زنگ میزنم داری به من 100 بدی اومدم خرید کارتمو نیوردم میگه اره عزیزم

100 میزنه دقیقا نیم ساعت بعد اس میده بهار جان

یعنی میگه بهار جان حالم بهم میخوره چون میدونم میخواد بگه پول داری

100 میده اس میده بهار 200 میدی

یعنی من 1 ماهم زنگ نزنم زنگ نمیزنه اس نمیده فقط اس میده بهار جان یعنی پول میخواد

منم از شوهرم متنفررررمممممم😑 مهربونه ها ولی عصبی بشه بد عصبی میشه واس همون عصبی شدناش میاد جلو چشمم اصلا باهاش حال نمیکنم باورمیکنین موقع رابطع با فکر یکی دیگه ارضا میشم😣😣 چیکارکنم

من یه  آذرماهی ام

خب وقتی گفت داری بدی بگو نه ندارم

من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2706