2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباسای آستین بلند برای اینکه جلو برادرشوهر اینا رحت باشین اگه دارین و کلا لباسای راحت و دو دست لباس مهمونی

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2728

حوله. مسواک خمیر دندون. وسایل ارایشی بهداشتی. چند دست لباس زیر.لباس راحتی تو خونه ای. مانتو سعی میکنم دوتا بردارم. زیاد شلوغش نمیکنم.یه جفت کیفو کفش میبرم که همونیه که پامه سعی میکنم مانتوهایی بردارم که به کیف و کفشم بیاد نهایت دوتا شال. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
چند دست؟؟؟ 

هر چند روز که میخوای بمونی لباس تو خونه ایی مرتب اگه یک هفته میخوای بمونی3تا مانتو مرتب بردار با شلوار کفشم که دیگه بستگی به تیپتون داره اسپرت پوش هستین یا رسمی.

بهترین نیستم اما خودمم
2738
چند دست؟؟؟ 

من چند هفته زیاد مجبورم برم زیاد وسیله نبر به کار نمیاد. تقسیم کن به دو تا سه روز حالا یه روزم هیچ دو دست لباس بیرونی بسه. تازه من شلوار جینم قد ۹۰ هست اون ثابته کیفو کفشمم یه جرم قهوه ای اونم ثابته مانتو و شال تنوع میدم و اکسسوری. لباس تو خونه هم که حموم تا حموم عوض میکنی لباس زیر بیشتر بردار قرار نیست هر روز یه چی بپوشیم‌. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
سشوار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه عزیزم سشوار نمیخواد.

اخه لباسا چروک میشن اونو چیکارکنم😥

مگه اتو نیست اونجا؟

2706