2733
2734
عنوان

تولد برادرشوهر

327 بازدید | 27 پست

آخر هفته تولد برادرشوهرامه دوقلوان 

میخوان یه تولد بزرگ بگیرن همه فامیلشونو دعوت کنن

لباس چی بپوشم؟؟😞

کادو چی بگیرم براشون؟؟😞 

کادوی جدا بدم یا با همسرم یه کادو بدیم😰

همسرم کادوشو گرفته من موندم این وسط نمیدونم چی کنم😞

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

چی گرفته

بگو ببینم بسه برا هر دوتون یا کمه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بی خیالا تو این گرونی جدا جدا دیگ چ صیغه ییه . میخوای بچتونم یکی دیگ بخره همون شوهرت خریده بسه دیگ 

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

وا هر دو یه کادو بدین دیگه! لباس هم بستگی به فرهنگتون داره ، مثلا اگه من بودم یه پیراهن میدی میپوشیدم موهامم براشینگ میکردم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

وا یه کادو میدن زنو شوهر. لباس مناسب در حد یه مهمونی.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
چی گرفته بگو ببینم بسه برا هر دوتون یا کمه

یه ایکس باکس گرفته برا جفتشون😞 میگم ضایع اس یکی گرفتی شراکتی میگه بسشونه😐

مگه زن و شوهر جدا کادو میدن 😐

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چ برادر شوهرای افسانه ای

کجاشون افسانه ایه؟؟😐 آهان دوقلوان؟؟

😂😂😂😂

مادرشوهرم دوقلوزا بود دوتا دختر دوقلو هم داره😄 شوهر خواهرشوهرامم دوقلوان😂😂 کلاً این خونواده دوقلو تو دوقلوعه😂😂 و بدتر از همه اینکه اسم همشونم امیره😖 من که قاطی میکنم😢😢😢 

فقط من و همسرم قل نداریم😞

2706