2733
2734
عنوان

بطلان طلسم

376 بازدید | 65 پست

سلام من حدود دوساله پیش از یه دختر خوشم اومد وتو کانال تلگرامی طلسم اینا عضو شدم بطور ناخواسته خوندم مطالب تا حدودی یاد گرفتم من بخاطر اینکه اون دختر منو دوست داشته باشه دست به این کار طلسم زدم و نمیدونم اثر کرده یا نکرده و بعد از چند ماه توبه کردم دیگه انجام ندم و دارم نابود میشم از عذاب وجدان که چرا این کارو کردم و گناه کبیره انجام دادم و نمیتونمم بهش بگم که اینکارو باهات کردم کسی میتونه کمکم کنه اگه اون طلسم اثری داشته محو بشه تورا بخدا قسمتون میدم هر کی کاری از دستش پیشنهاده اثر بخشی داره کمکم کنه دارم از عذاب و جدان حدود یک ساله هشت  ماهه دارم نابود میشم کمکم کنید به عنوان خواهر برادر بزرگتر

حالا اون دختر خوشش اومد?

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا بااون دختری؟اثرکرد؟😮😥

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

حتما به طور ناشناس بهشون برسونید 

از یه تلفن عمومی تماس بگیرید 

نه تنها گناه کبیره 

حق الناس هم رو گردنتونه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

همین که ازکارتون پشیمونین وتوبه کردین کافیه 

بنظرم نیازی نیس به اون دخترخانومم چیزی بگین

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

چراتازه واردهای نی نی سایت باتاپیک های انتحاری واردمی شن؟🤔🤔

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2738

قبل از اینکه این کارو انجام بدم تو دانشگاه هم کلاسیم که میشه دوستش گفت از اول اون تورو دوست داشته یعنی قبل از اینکه این کارو انجام بدم من بخاطر کاری که انجام دادم طوری رفتار کردم که از من متنفر بشه و متنفرم شد حالا من موندمو این عذاب وجدان 

توبه کردید،امیدوارم لطف خدا شامل حالتون بشه.اما درباره اون دختر خانوم،خودتون گه میگید ازتون متنفر شده.

سعی کنید با عذاب وجدانتون کنار بیایید‌

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
توبه کردید،امیدوارم لطف خدا شامل حالتون بشه.اما درباره اون دختر خانوم،خودتون گه میگید ازتون متنفر شد ...

بانو خصوصیتونو چک میکنید 

ممنون 

براتون پیام فرستادم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706