1619
1605

سلام تا چند سال پیش اگه کسی همچین حرفی بِهِم میزد میخندیدم. اما خوب که دقت میکنم انگار درسته

شما اعتقاد دارین؟

متولدین هیچ ماهی مطلقا خوب یا بد نیستن هاااا

منظورم هماهنگی خلقیاتشون هست

دنبال زیر بغل مار میگردم  

تیر با تیر؟

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613
من طالع بینی خودمو خیلی قبول دارم درست ۹۹ درصد اخلاقیات من

خودت طالع بینی میکنی؟

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

من فروردینم شوهرم اردیبهشت

خوب بوده تا الان😂😂

مــن بــد بــودنــــو از خیــــلیا بهتــــــر بلـــد بودمــــ ، منتهــــا انقــــدر وجــــود داشتـــــم کـــہ رو کســـے امتحـــــان نکنــــم...!!!  :) ✌                                                                                    
1620

اردیبهشت و مهر

❤چهارتا ارزوی خوشگل دارم فقط بگو آمین❤                      ❤اولیش خوشبختیم کنار عشقم❤.                          ❤دومیش یه خونه خوشگل و شیک❤.                       ❤سومیش ی پسمل خوشگل و جیگر❤.                  ❤سلامتی همه ادما و جیب پر پول و عشق❤.                   ❤حالا همگی صلواتمحمدی پسند ❤.                  💖خدایا پشت و پناهش باش او جان من است💖
1523

من معتقد نیستم چون من متولد سال سگ هستم و همسرم متولد سال بز 

بعد هر جا که رفتیم گفتند افراد متولد سال بز یکی از بدترین جفت هاشون متولدین سال سگه و برای سال سگ هم همین 

ولی الان دو سال از ازدواجم میگزرهو از زندگیم راضی هستم 

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡

متوسط بود 😓😒

❤چهارتا ارزوی خوشگل دارم فقط بگو آمین❤                      ❤اولیش خوشبختیم کنار عشقم❤.                          ❤دومیش یه خونه خوشگل و شیک❤.                       ❤سومیش ی پسمل خوشگل و جیگر❤.                  ❤سلامتی همه ادما و جیب پر پول و عشق❤.                   ❤حالا همگی صلواتمحمدی پسند ❤.                  💖خدایا پشت و پناهش باش او جان من است💖

شوهرم دی هستش من اسفند خیلی باهم خوبیم و تفاهم داریم 

جای تعجب داره اونیکه زود ازدواج میکنه رو یقه شو میگیرید میگید تو جامعه تاثیر میذاره اونوقت بیحجابی تاثیر نمیذاره نکنه اون شخصیه این عمومی هه به دنبال منافع خودشونن بعضیا اگه حجاب و پوشش تو به من ربطی نداره و نیگی سرت تو زندگی خودت باشا ازدواج من بچه دار شدنم تحصیلاتم سنم به توووو هیییچچچچ زبطی نداره عزیزم سرت تو لاک خودت باشه
1645