2737
2734

چند وقت پیش یه تاپیک زدم که مادرشوهرم چیکار کرد من ناراحت شدم اونجا یکم بحث پیش اومد برادرشوهرم بهم گفت اگه شوهرت نباشه بابام میتونه حضانت بچه رو ازت بگیره....

فرداش شوهرم رفته بوده گفته بوده این چه حرفیه به زنم زدی منتظری من بمیرم که این حرفو زدی!!!من همه چیمو به نام دخترم زدم کسی هم بالا سرش عینه شیر هست که بزرگش کنه(منو گفته)...

فکر نکن من طوریم بشه چیزی از من به تو میرسه.

موندم چه جوری لیسانس گرفتی ۳۵ سالته حرفتو مزه مزه نمیکنی میزنی.دفعه اخرت باشه با زنه من اونجوری حرف میزنی.

خلاصه که کلی دلم خنک شد بهش گفتم چرا همون موقع نیومدی تعریف کنی که یکم دلم خنک بشه😐😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا شوهرت رو قاب کن بزن به دیوار

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
2728

چه جوریش رو نمیدونم

ولی حتما قاب کن

اگه نشد تافت مو بزن که همینجوری بمونه

از من گفتن بود  

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
2738