2726
عنوان

درددل راه حل

127 بازدید | 32 پست

خیلی دلم گرفته اززندگی خسته شدم خیلی خواستگاردارم هرکدومشون یک جورین اون من میخاهم واونامیخاهن جورنمیشه اخ تاکی مجردی خیلی تنهام همش یک همکارخانم دارم نه تفریح نه بیرون فقط سرکارخونه بیشتردوستام متاهل وقتش ازادنیست مادربیخیال وبی سواددارم پدرهم همین طور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط ازت میخام عجله نکنی برا ازدواج....چون راه برگشت نیست...یه موقعیت خوب انشالله میاد

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
برو دوست پیدا کن برو جاهای جدید فعالیت های جدید و در نهایت.ازدواج رو بسپار به خدا و خوشحال باش

ازکجادوست پیداکنم ولی شرایط بیرون رفتن ندارم خانواده سخت گیرن 

عزیزم انتخاب درست داشته باش.نه فقط برای فرار از تنهایی. تنهایی خیلی بهتر از انتخاب اشتباهه

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
آخی عزیزم... به نظرت توی ازدواج سخت گیری یا نه؟

نه سه هفته پیش یک خواستگارداشتم تاپای کاغذنویسی صورت وسایل میدن رفتیم نشدپسره می گفت دوتخت فرش ویک تیکه دیگه یادم نیست می گفت کم کنی مادرم کم نکرد پشیمون شدرفتن خیلی ازاون روزحالم بدهمش میگم چراخانواده خسیس میان خواستگاری من

ازکجادوست پیداکنم ولی شرایط بیرون رفتن ندارم خانواده سخت گیرن 

عزیزم

بالاخره خانوادت با یه جاهایی راحت تر کنار میان

باشگاه.دانشگاه.کارهای خیریه.سرکار.فامیل.مولودی. روضه. ....

تو بخواه. راهش پیدا میشه

عزیزم بالاخره خانوادت با یه جاهایی راحت تر کنار میان باشگاه.دانشگاه.کارهای خیریه.سرکار.فامیل.مولود ...

سرکارمیام فامیلامون اصلن خوب نیستن باشگاهم هزینه ندارم دانشگاه هزینه ندارم 

نه سه هفته پیش یک خواستگارداشتم تاپای کاغذنویسی صورت وسایل میدن رفتیم نشدپسره می گفت دوتخت فرش ویک ت ...

در ضمن

الان مشکل مالی زیاده

همه که خسیس نیستن.اما خیلی ها دستشون تنگه

ما 3تا خواهر هیچی رو نگفتیم دامادا بخرن. یعنی اصلا راجع به جهیزیه حرفی زده نشد

هر چی رو که فکر میکردیم لازمه و باید خودمون خریدیم. کم هم اصلا نذاشت مادرم

بقیشم اونا وظیفشون بود.مثل تی وی . لوستر . موکت و ...

نه سه هفته پیش یک خواستگارداشتم تاپای کاغذنویسی صورت وسایل میدن رفتیم نشدپسره می گفت دوتخت فرش ویک ت ...

عزیزم فقط بدون هیچ وقت تو ازدواج موردی که نمره ش بیست باشه پیدا نمیکنی... از طرفی ببینین ارزش این مسائل مالی چقدره؟ اهم و مهم کنین

2706