2726
عنوان

هر کس بیاد یه مشت فحش بده بره

333 بازدید | 40 پست

من از اون زن هام که فکر میکنم پول ندم برا کراتین تند تند پول ندم برا رنگ مو لیزر  برا جوش صورت دکتر و داروی گرون ندم 

کار خوبی کردم پولش رو بدم برا خونه ماشین بهتره شوهرم هم به نامم میزنه 

اما امروز خیلی پشیمون شدم چون یه نفر به همسرم گفته زنت به خودش نمیرسه آخه کلا من از شوهرم هم سبزه ترم 

شوهرم مشکلی نداره خودش با این قضیه اما حرفه شدیدا داغونم کرده فکر میکنم خیلی بد رفتار کردم باید برا زیباییم تا میتونم خرج کنم

.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ک تو مشتم جا نشد تو دامنم آوردم😀😀😀

عاشق خوشی های ساده که باشی                                                                             زندگی بهت لبخند میزنه😊                    

فعلا دیر نشده اون حرف رو جدی بگیر رو بخودت برس

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

چه جور فوهشایی میخای بگو تا بهت بگم😏😏😏

عزیزم به خودت برس 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2706