2737
2734
عنوان

میشه واسه بابام دعا کنید؟😭😭😭

79 بازدید | 11 پست

خانوما بابام چند وقت بود قلبش درد می کرد الآن رفته دکتر گفتن ممکنه لازم باشه دستگاه بذاره

دعا کنید کار به اونجا نکشه😢😢😢😢😢

ما هیچکس و نداریم😢😢😢

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم نگران نباش..خوشبختانه مشکلات قلبی ۹۰درصدشون قابل درمان شدن خداروشکر..ولی فکرمیکنی مردم مریض میشن عمو دایی خاله میان کمکش..؟نه..کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من..همین که خداهست کافیه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم من بابام دوازده ساله باتری داری نگرانی نداره هر ده سال هم باید عوض کنه

راست میگین؟

هیچ مشکلی ندارن؟ مثل درد و اینا؟

ممنوعیت غذایی چی؟

بابای من خیلی زود عصبانی میشه و دائما هم استرس داره با وجود اینا مشکلی براش پیش نمیاد؟

نگران نباش عزیزم، حتی اگرم مجبور شن دستگاه بزارن ،بازم ،یک عمر کنارتون هست وهیچ مشکلی پیش نمیاد انشاالله که بحق این روزای عزیز،پدرتون خوب میشن و صدسال زیر سایه ش زندگی کنید،الهم صلی علی محمد وآل محمد 

2738
راست میگین؟ هیچ مشکلی ندارن؟ مثل درد و اینا؟ ممنوعیت غذایی چی؟ بابای من خیلی زود عصبانی میشه و دا ...

نه خداروشکر پرهیز غذایی که همه افراد بالای 50 سال باید داشته باشن نمک و چربی و کلا خونوادم خیلی رعایت می کنن بابام عمل قلب باز هم 20 سال پیش انجام داده فقط باید حواسش باشه 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
نه خداروشکر پرهیز غذایی که همه افراد بالای 50 سال باید داشته باشن نمک و چربی و کلا خونوادم خیلی رعای ...

من بابام 40 سالشه طفلک😢😢😢😢😢

من بابام 40 سالشه طفلک😢😢😢😢😢

منم بابام خیلی زود براش مشکل قلبی پیش اومد نگران نباش الان علم پیشرفت کرده مخصوصا تو این زمینه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
منم بابام خیلی زود براش مشکل قلبی پیش اومد نگران نباش الان علم پیشرفت کرده مخصوصا تو این زمینه

ممنون از راهنماییاتون