2726

منم هفته ۱۴ هستم. اصلا حالت تهوع و ویار نداشتم. شیرینی و شکلات هم اصلا میلم نمی کشه. بچم پسره. هنوز هم هیچ علائمی ندارم. شما تو این هفته ها علائمی دارین؟ من ۴ هفته دیگه سونو دارم ولی دلشوره دارم، میخوام زودتر برم سونو.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هفته ۱۴ هستم. اصلا حالت تهوع و ویار نداشتم. شیرینی و شکلات هم اصلا میلم نمی کشه. بچم پسره. هنوز ...

خوش به حالت من از هفته 7 ويارم شروع شد تا الان كه هفته 12 هستم اشتهام باز نشده ولي حالت تهوع كمي بهتر شده كي سونو رفتي جنسيتو بهت گفت؟

خوش به حالت من از هفته 7 ويارم شروع شد تا الان كه هفته 12 هستم اشتهام باز نشده ولي حالت تهوع كمي بهت ...

تو هم دیگه آخراشی.  از ۱۲ به بعد کمتر میشه. 

من سل فری دادم. جنسیت رو با آزمایش خون گفتن. 

2728
تو هم دیگه آخراشی.  از ۱۲ به بعد کمتر میشه.  من سل فری دادم. جنسیت رو با آزمایش خون گفتن. ...

به سلامتي ايشالا نگران نباش خيليا علائم ندارن من خودم اگه حالت تهوع نداشتم فك نميكردم باردارم

به سلامتي ايشالا نگران نباش خيليا علائم ندارن من خودم اگه حالت تهوع نداشتم فك نميكردم باردارم

اره واقعا آدم بدون علائم همش فکر و خیال میکنه. تا به هفته های بالا برسیم که حسش کنیم جونم به لبم میرسه 

از علائمم بگم.قبل موعود استفراغ کردم گلاب ب روت.روز موعود بتام نمیدونم پنجاه بود یا هفتاد.خونریزی کردم با قرص امپول رفع شد.همش گوشت و مرغ دلم میخاد.ترشی رو خیلی دوس دارم.اصلا خابالو نیستم .شکمم شکل هندونه شده .بین میوه ها دلم خیلی خیلی انبه میخاد و پسته تازه.نی نی پسره بیست یک هفته چهارروزم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

سلام خانوما، من هفته ۱۵ هستم. یه مشکلی برام پیش اومده، از صبح همش فکر میکنم یه چیزی تو واژن پایین اومده و همش احساس میکنم یه چیز اضافی اون تو هست. درد نیست فقط احساس فشار.انگار یه چیزی الان میاد بیرون. مثل وقتی یه شیاف بزرگ بزاری اون تو. کسی تا حالا تجربه کرده؟ مشکلی بوده؟