2726
من جنسیت گفت احتمالا دختر تهوع شدید، ادرار پر رنگ، ضعف و گرسنگی شدید،سر درد،علاقه به ترشیجات، منم ت ...

ضعف و گرسنگي و سردرد ندارم بقيه حالتارو دارم به منم گفت احتمالأ دختر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله از من مشخص شده گفتن پسره 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

البته من انومالی رو دادم ولیان تی هم گفت پسذه ویارم خیلی کم بود بیشتر عااقه به ترشیجات پیدا کردم و از گوشت قرمز متنفرم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
البته من انومالی رو دادم ولیان تی هم گفت پسذه ویارم خیلی کم بود بیشتر عااقه به ترشیجات پیدا کردم و ا ...

علائم تورو دارم ولي nt گف احتمالأ دختر حالا آنومالي ببينيم چي ميگه

به سلامتي چند هفتته علايمت چي بود؟

تو 18 هفته ام علایممو گفتم گلم

علائم تورو دارم ولي nt گف احتمالأ دختر حالا آنومالي ببينيم چي ميگه

ببین عزیزم من تو سایت ن تنها من بلکه اخرش با چند نفر دیگه به این نتیجه رسیدیم علایم هیچ وقت نشون دهنده جنسیت نیست

2706