1874
1924

من كه ميل به هيچي ندارم بيشتر ليمو و چيزاي ترش ميخورم 5 كيلو هم كم كردم ديروزم رفتم nt هنوز مشخص نيست

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

من مامان آبانم

ویار حالت تهوع داشتم و عاااشق چیزای شور و ترش بودم فقط اوایل حاملگی 

الان برام فرقی نداره

بخاطر حالت تهوع هم ۴ کیلو کم کردم

کلا هیچی نمیتونستم بخورم حتی آب

و وقتی چیزای ترش میخوردم حالت تهوع کم میشد

و عاشق میوه هم بودم راستی 

عاشق آب پرتقال

پسره فندقی من

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
1922

برامنم مشخص نیس

میتونم بخورم ولی پشتش بالا میارم

ترشو و شور دوس دارم مثل خیارشور زیتون

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
من نه هفته و سه روزمه هنوز ان تی نرفتم

ان تی از هفته ۱۲ باید بری

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
1911
برامنم مشخص نیس میتونم بخورم ولی پشتش بالا میارم ترشو و شور دوس دارم مثل خیارشور زیتون

پسر

من جنسیت گفت احتمالا دختر

تهوع شدید، ادرار پر رنگ، ضعف و گرسنگی شدید،سر درد،علاقه به ترشیجات، منم تا الان سه کیلو کم کردم

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
1826

منم مامانم دی یا بهمنم انشالله... 

عاشق شوری و ترشی.. تا حالا 4 کیلو اضافه کردم.. 

تهوع اصلا ندارم. شکمم هروقت دست میزنم داغه.. 

ان تی رفتم چیزی نگفت واسه جنسیت... اما 4 شهریور انشالله میرم انومالی

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یک سالگی تولد دختر نازم🧿😍
من نه هفته و سه روزمه هنوز ان تی نرفتم

نه هفته و سه روز خیلی زوده  برای آن تی باید  از۱۱ تا ۱۳ هفتگی بدی

منم ۹ هفته و ۳ روزم مث شمام

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن