2737
2739
عنوان

چیکار کنم با این همه کار

47 بازدید | 2 پست

سلام .من باردار هستم والان پنج ماهمه .خونمون خیلی کوچیکه من همیشه مشغول تمیز کردنش هستم .شبا بعد از شام همیشه سریع ظرف ها رو میشورم ولی فردا صبحش انکار بمب ترکیده تو اشپزخونه .روی اپن پر از لیوان ووسایل صبحونس که شوهرم خودش میخوره ومراعات من رو نمیکنه ولی خیلی شلختس .الان قراره واسم مهمون بیاد شما همیشه از کجا شروع میکنید به تمیز کاری؟

اشپزخونه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

عزیزم از همین الان شوهرت رو عادت بده توی کار خونه بهت کمک کنه؛ الان بیشتر از هر وقت دیگه ای میتونی روش تاثیر بزاری؛ اگه الان نتونی درستش کنی، بعدا با بچه کوچیک واقعا سختت میشه

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.