2726

هفته چندم میشی؟ کاش مال منم از بین بره خسته شدم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
ماه چهار هستم  زیر شکم گاهی وقتها احساس نبض دارم  منم نگران بودم که دیروز رفتم صدای قلبش ...

ایشالا عزیزم منم احساس نبض میکنم اما گاهی اوقات ک احساس نمیکنم نگران میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
امروز وارد هفته 15 شدم

چه خوب من هفته پانزدهم اما هنوز قرص نخورم حالم بده اکثرا میگن بعد چهارده هفته خوب میشن اما مال من فکر کنم تا پنج ماه باشه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
20 بهمن

چه جالب مال منم دکتر نوشته بیست بهمن آخرین پریودت کی بود؟

چه خوب من هفته پانزدهم اما هنوز قرص نخورم حالم بده اکثرا میگن بعد چهارده هفته خوب میشن اما مال من فک ...

عزیزم ناراحت نباش باز این نشونه خوبیه ک بارداری خوبی داری من ک همش نگران میشم

بدون استرس لذت ببر از بارداریت... سه ماه اول که بدبختی، سه ماه سوم هم که دیگه بدتر نه خواب داری نه خوراک! 

من سه ماهه دومم عالی بود، تهوع نداشتم، شکمم معلوم نبود، تکون های نی نی هم از هفته 18 فهمیدم😍

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706